2737
2734

حکم شوهرمن چون دیروز اومده اجازه ملاقات بهش دادن بعد پنج ماه.منم میخوام کارامو درست کنم برم ببینمش چون تو شهر خودمون نیست. میتونم براش لباس یا خوراکی ببرم؟؟میشه کمکم کنید بچه ها خیلی استرس دارم.شوهرم راضی نبود برم دیدنش اما راضیش کردم

کاربر قدیمی ام ❤ خدا جونم امیدم به خودته زندگیمو نجات بده فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا چارسال پیش ک ما نمیتونستیم ببریم الان و نمیدونم

خوراکی ک اصلا حتی اگه چک کننم نمیذارن ب دست زندانی برسه

باز لباس و اگه چک کنن شاید بشه

ولی ما حتی عکس و لباسم نتونسیم بدیم داخل

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2728
والا چارسال پیش ک ما نمیتونستیم ببریم الان و نمیدونم خوراکی ک اصلا حتی اگه چک کننم نمیذارن ب دست زن ...

پس یعنی نبرم

براش پول ببر ،اونارم ببر فوقش میبری و برمیگردونی اگه اجازه ندادن،دمپایی پلاستیکی  و شلوار کردی و زیرپوش

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2738
انشالله که هر چه زود تر ازاد بشه عزیزم....خوراکی بعید میدونم بزارن...لباس اجازه داری  میتونی بب ...

ممنون از دعات گلی جان

پس یعنی نبرم

ببر 

نشد و نذاشتن ک بر میگردونی!

مگه نمیتونی پول ب حساب زندانش بریزی؟

ما دیگه دیدیم نمیشه لباس ببریم براش پول بیشتری واریز میکردیم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
براش پول ببر ،اونارم ببر فوقش میبری و برمیگردونی اگه اجازه ندادن،دمپایی پلاستیکی  و شلوار کردی ...

خب عزیزم خوراکی ها رو کجا بزارم تو اون شهری که شوهرم زندانه غریبیم

2706