2726

تهرانیم ما کلاس زبانشون باز شده میگه تو هر کلاس ۵ تا دانش آموز هست کلاساشونم یه اتاق ۱۲ متری شاید یه کم بزرگتر پسرم ۱۱ سالشه موسسه زبانشون گفته ضدعفونی میکنیم کلاس ها رو من دودلم و میترسم راستش

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅

چون بچه ها هم میگیرن و معمولا بی علامت هستن نگران شدم ریسک باشه

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم نمیفرستم

ازشون بخواین مجازی برگزار کنم با اسکای روم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
ماسک بزنه حتما تو کلاس

به نظرت کافیه ماسک میزنم و ژل ضد عفونی کننده هم داره

من باشم نمیفرستم ازشون بخواین مجازی برگزار کنم با اسکای روم

خیلی سخته براشون انگار کلاس انلاین

نه نمیزارم بره به خدا اگه میشد دخترم امسال میره هفتم مدرسه هم نمیفرستادمش دختر کوچیکمم امسال باید میرفت پیش نمیفرستمش

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
به نظرت کافیه ماسک میزنم و ژل ضد عفونی کننده هم داره

وقتی واجب نیست نه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

نه اصلا حتی اگه یه نفر باشه تو کلاس از کجا معلوم معلمش ناقل نباشه بذار زنده بمونه نترس شش ماه دورتر میره خارج نهایتش 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
وستان اگه تو این شرایط غذا از بیرون بگیریم بعد گرمش کنیم بده؟با اجازه اسی

خواهش میکنم راحت باش ما دو بار پیتزا گرفتیم گرم کردیم 

2706