2737
2734

کی گفته ماسک نمیتونه ببخشیدا این همه ماسک تو داروخونه ها کی میزنه ؟ بگید ایرانی ها نمیتونن ماسک بزنن اونوقت انتظار ساخت هم دارن والا ایران از تمام کشور های جهان بیشتر ماسک ساخته الان کانادا و آمریکا و .... همه دنبال ماسکن که بزنن تو ایران ریخته همه جا کسی نمیزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرروز میگن ساخته شده دروغه بابا

عزیزدل ساخته شده ولی وقتی تست میکنن چه روحیوان چه روی انسان باید چند مدت صبرکنن ببینن عوارض خطرناک تری نداشته باشه یه وقت.فعلا خداروشکر روی حیوان موفق بودن وارد مرحله انسانی شده

طلوع خورشید من تویی  
2731
یا خدا چی میگی شما😨 حتما تلویزیون ایران خیلی میبینی

ببخشید شما راست میگی عزیزم موفق باشید

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
2738
ایران که نمیاد

میاد چرا نیاد 

این یه ویروس جهانیه  ربطی ب تحریم نداره😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ساخته شده بله ولی ایران نمیاد و نمیگیرن تا سال دیگ    

دکتر مردانی اعلام کردن تا پاییز میاد😊😊😊

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706