2726
عنوان

باسلیقه ها بیایین

126 بازدید | 19 پست

برا مهمونی فردا میخوام قیمه ته چین مرغ ناست اسفناج سالاد کلم بزارم وکیک شربتم قبل ناهار خوبه یا یه چیز دیگه هم اضافه کنم 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

خوبه همینا 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به جای فیمه قرمه درست کن ژله و دسر چی؟ 

سبزیم تموم شده برای فردا نمیشه 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

من ترجیح میدم میزبان تو زحمت نیوفته همون یه نوع کافیه حالا خودمم مهمون رودروایسی داشه باشم دونوع یا سه نوع میذارم ..کرونا خوابه تو شهرتون

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
ی جور غذا درست کنید کافی نیست؟؟؟تو این گرونی چرا به همسرای مظلومتون فشار میارین اخه

اخه مهمونم بعد چند سال اومده شهرمون اولین باره دعوت میکنم

من ترجیح میدم میزبان تو زحمت نیوفته همون یه نوع کافیه حالا خودمم مهمون رودروایسی داشه باشم دونوع یا ...

اینجاهم افتضاحه 

اخه مهمونم بعد چند سال اومده شهرمون اولین باره دعوت میکنم

هرچی عزیز دلم هرکی باشه چی میشهاون جیبخودت گناه داره تا میتونی چیزای تزئیناتی درست کن اما اسراف نکن ی غذای خوب و خوشمزه درست کن و قشنگ تزئینش کنی کافیه دیگ هرطور خودتون صلاح میدونید

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
2706