2726

فهمیدی ب ما هم بگو 😐

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هر وقت زیاد میشینم سر گوشی شوهرم اینترنت وای فا را رمزش را عوض میکنه منم چند روز نمیام سر گوشی . هرچی از اینترنت و واتساپ اینستاگرام تو گوشی داری یه مدت از تو گوشیت پاک کن

💖عاشق خانواده ام هستم💖

خودتون رو به چیزای دیگه سرگرم کنید 

وابستگی به گوشی دوپامین تو بدنتون ترشح میکنه و حالتون رو خوب میکنه 

مثلا ما کتاب میخونیم زود خسته میشیم چون دوپامین بدنمون میاد پایین چون اون دوپامین از طریق گوشی تامین میشه 

حالا شما سعی کن کارای دیگه انجام بدی از کم شروع کن 

مثلا یک ساعت کتاب بخون یک ساعت ورزش کن نقاشی بکش برو تو طبیعت واسه خودت اشپزی کن و تو این مدو اصلا سمت گوشی نرو به مرور درست میشی 

خودتون رو به چیزای دیگه سرگرم کنید  وابستگی به گوشی دوپامین تو بدنتون ترشح میکنه و حالتون رو خ ...

اینایی که می گه منبعش علمیه که باخوندن کتاب دوپامین میاد پایین ؟؟؟

با خدا باش و پادشاهی کن

نمیتوانی چون کوشی شده همسرعشق شوهرمحرم وووووو ببخشیدها عشقها هم شده مجازی همخوابی هم شده مجازی دیکه لمس حس نیست وبدان این برای بشرخیلی بده چون دیکه دیدن دوستان خود وغیره معاشرت با مردم دیگه خبری نیست مثل ادم اهنی شدیم سرد وبی احساس اخرشم خدا خیرکنه