2733
2734

سلام.شوهرم معتاده ،عید ول کرد ۵ روز رفت.بچمو نگه می داره غذا میپزه ولی پول نداره حقوق ۴ ماهه نگرفته.دیشب دعوامون شد.رفتع بود اسنپ کار کرده غذا پخته برای مادرم و خونه که بخوریم .دوباره شب دوباره گفت می رم دیگه نمیام. صبح بزور بیدار کردم صندلی کودک ماشینو ببنده بدم سرکار با دعوا گفت نمیام دیگه .بنطرت ن بهش زنگ بزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی میگه میخوام بدم دیگه نمیام

ابجی شوهرمنم از این حرفا میزنه موقه اعصبانین همه چیز میگن   خودت میدونی چ وقتایی اروم مییشه  اروم شد پیامی براش بفرس یا زنگ بزن  من شوهرم یبار تا مرز طلاق رفتیم بخدا   روساعت بد بش پیام دادم بم گف حق نداری ب طرفم بیای منم پیام دادم  بدون  تو   نمیتونم  چرا ایطور میکنی   زندگی دعوا داره شیرینیش ب دعواس   اگه یک درصدم برات مهمم بر میگردی بخدا  شب  بر گشت ولی موقعز برگشت همع خواب بودیم نترس گلم اخه چجور خانومشو تنها میذاره

2728
اعتیاد داره ها .ازینور بی پولی حقوق نگرفته .

اعتیاد بد خودت بهتر میشناسیش ک تو چ زمان و مکانی ارومش کنی ابجی.....  بی پولی  هی هس یروز تو زندگی پول هست یروز بی پولی    با این وضع  اقتصادی همه انگار پول ندارن 

اعتیاد بد خودت بهتر میشناسیش ک تو چ زمان و مکانی ارومش کنی ابجی.....  بی پولی  هی هس یروز ...

بنطرت بهش بعد از پیام بدم بی مسئولیت شده.شما چرا تا مرز طلاق رفتی

بنطرت بهش بعد از پیام بدم بی مسئولیت شده.شما چرا تا مرز طلاق رفتی

ما همش دعوا میکردیم شوهرم باهام سرد شده بود بیش از اندازه   حرفی میزدم دعوام میکرد تو جمع  منو ادم حساب نمیکرد یبار کتکم زد و جلو خونوادش بم گفت بی حیا  روز بدش پشیمون شد از اون روز باهام خوب شد   ....... ننن ابجی   بش پیام دادی یازنگ زدی اروم باش حرف بزن هیچی بش نگو ک میدونی پول نداره  و اینا باش اروم اروم حرف بزن خامش کن تا بر گرده ب هیچ وجه بش نگو بی مسعولیت چون عصبی میشع 

2738

عزیزم. چرا کمکش نمیکنی ترک کنه؟

درمورد حقوقشم غصه نخور همه مثل همیم. ولی این روزا میگذرن. نگران نباش.بهش زنگ بزن بگو نگرانشی دلت براش تنگ شده و... نذار بره. 

شاید اعتماد به نفسشو از دست داده باشه یخاطر اعتیادش.سعی کن آرامشتو حفظ کنی و بهش انگیزه ی ترک کردن بدی.

از در دوستی باهاش وارد شو شاید تو طولانی مدت جواب بده انتطار نداسته باش سریع جواب بده در صمن مردها ا ...

همش دارم بهش میگم حقوقت چی شد میگم دود نکرده باشع

2706