2733
2734
عنوان

کیا خونه دوبلکس دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 44 پست
زیر پله ها رو میتونی اتاق خواب فانتزی حالت لمکده درست کنی

بغل پله میخوام شومینه بذارم یه دست مبل اینور باشه اونوری هم ک آشپزخونه هست تلوزیون و یه دست مبل دیگ

My LIfe,My ChoIceS,My mIstakeSMy LessOnS,NOT yuoR busIness.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزینه ساخت دوبلکس چند میشه؟خیلی همه چی گرونه خدا بتون کمک کنخ ایشالله

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
هزینه ساخت دوبلکس چند میشه؟خیلی همه چی گرونه خدا بتون کمک کنخ ایشالله

فعلا مهندس آوردیم گفته چهارصد ملیون میشه 

اره دعا کنین خیلی سخته 

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید
2738
فعلا مهندس آوردیم گفته چهارصد ملیون میشه  اره دعا کنین خیلی سخته

اره دیگه ما سه سال پیش ۱۵۰تومن شد...اونم چی هنوز کار داره ن کاغذ دیواری زدیم ن لوستر...بودجه نرسید...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

ما داریم میسازیم نیمه کاره س تازه پله زدیم ازین هلالیا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اره دیگه ما سه سال پیش ۱۵۰تومن شد...اونم چی هنوز کار داره ن کاغذ دیواری زدیم ن لوستر...بودجه نرسید.. ...

شما دارین چندتا عکس بفرستیم از خونتون

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید
2706