2726
فعلا که مشکلات باردرای دارم فشارم بالاس کمبود اهن گرفتم افت قند و عفونت ادراری ..خدا کمک کنه این سه ...

عیبی نداره 

برات دعا میکنم بچت سالم به دنیا بیاد 

فقط به اون روزایی فکر کن که دخترت با کلی ناز و عشوه میگه مامان بچم مریض شده « عروسکاش 😍😍»

ای خدا من الان غش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه میگن ینی اگه این دختر باشه بعدا شاید نتونیم دوباره بچه دار شیم پسر باشه 

اها ۳۱ که سنی نداره من ۳۴ سالمه تازه باردارم تازه بعدشم میخوام یکی دیگم بیارم 

شوهرم رااضی نمیشه وگرنه دومی از پرورشگاه میاوردم

سرنوشت بد نوشت ...
2728
انشاالله سالم باشین همیشه❤بچه تک فرزند خوب نیس ولی بنظرم😕

شرایطشو ندارم خونه ندارم حقوق شوهرم کافی نیست دخترم کوچیکه از وقتی دنیا اومده دو بار اثاث بردم سه سالشه امسال و نمیدونم چی میشه واقع بینانه با باباش تصمیم گرفتیم باباش یه درصدم نمیخواد ببین چ کار با جوانای این‌مملکت کردن 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
اره بخدا دختر نعمت بزرگیه 😍

اها افرین اینه 👰عروسیش محشره دختر

خودم دخترم میدونم دیگه موها ببافی کفش بلند لوازم ارایشی و لباس صورتی.....

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

دیگه الان مثل قدیم نیست سن بالا بچه رو معیوب به دنیت بیاره یکی از اشناهامون در سن 42 سالگی باردار شد تازه برای بار اولش بود پسرش الان دانشجوی پزشکیه ماشالا و بسیار زیبا

فعلا که مشکلات باردرای دارم فشارم بالاس کمبود اهن گرفتم افت قند و عفونت ادراری ..خدا کمک کنه این سه ...

عزیززززم تحمل کن منم خیلی اذیت شدم ۹‌ماه جام دستشویی بود امیدوارم زایمان راحتتت داشته باشی خواهرم 😍😍😍

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

یه بار عقد بودم ننش گفت پسر بیار بذاریم علی گفتم دخترت بیاره پسر بدار علی همون شددددد من اگه پسرم داشتم رو سرم میذاشتم دخترم همین ،

عزیززززم تحمل کن منم خیلی اذیت شدم ۹‌ماه جام دستشویی بود امیدوارم زایمان راحتتت داشته باشی خواهرم 😍 ...

از دست همسرمم ناراحتم  نمیذاره برم خونه امون

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
از دست همسرمم ناراحتم  نمیذاره برم خونه امون

گلم من یه ماهه هیچ جا نرفتم باور میکنی؟میترسم زبونم لال چیزیم بشه کی از دخترم نگهداری کنه اینقد دلتنگه ب خاله هاش میگه بابام هیچ جا منو نمیبره اونا هم درک میکنن نرو الان اوضاع خرابه خواهرم هیچ کس نمیدونه کی ناقله سخته من دارم جون میدم الان ولی تصویری زنگ میزنیم 

گلم من یه ماهه هیچ جا نرفتم باور میکنی؟میترسم زبونم لال چیزیم بشه کی از دخترم نگهداری کنه اینقد دلتن ...

عزیزم منظورم خونه خودمونه گذاشتتم خونه مامانم میگه حالت بده نیا خونه فعلا منم قهرم باهاش البته خونه خودم و مامانم 20تا پله فاصله داره

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2706