2737
2734
عنوان

مادرشوهر ۶۳ سالم دهنشو کج و کوله میکنه با بچه هاش حرف میرنه😨

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا باهات موافقم کلا از این مدل حرف زدن تو هر سنی متنفرم دیگه مخصوصا یه پیرزن اینجوری رفتار کنه من ...

وای خیلی زشته به دیگران بگی چطور جلوت رفتار کنن یا نکنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
خوشبحالت

یعنی زیاد؟؟ مادر شوهرم 48 سالشه

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
فک کنم ۴۶یا هف اینا

وا جوون خوبه دیگ

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2738
جوونه خووووووب نه زندگی خراب کنه فضول

اوه اوه اینجوری بده واقعا

مادر شوهر اینده من تقریبا ۴۲ سالشه ولی انقدددددد خوبه یعنی هر مشکلی داشته باشیم اول از همه خودم ب اون میگم چون همیشه طرف حقه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
اوه اوه اینجوری بده واقعا مادر شوهر اینده من تقریبا ۴۲ سالشه ولی انقدددددد خوبه یعنی هر مشکلی داشته ...

خداروشکر عزیرم...خدا ب ادم بعد از ی سری چیزا ی خانواده ی شوهر خوب بده مخصوصا مادر شوهر

وای خیلی زشته به دیگران بگی چطور جلوت رفتار کنن یا نکنن

آره بخدا ، آدم یه عمر بچه بزرگ کنه بعد بخواد یجوری که هم خودش دوست داره هم بچه ش باهاش حرف بزنه بعد یکی از راه برسه بگه من چندشم میشه اینطوری رفتار نکنید!

2706