2737
2734
عنوان

ماملنم اهش منو گرفت!!!

340 بازدید | 20 پست

سلام بجه ها منو مامانم دعوا کردیم ولی خودش واقعا بد رفتاری کرد و حرف بدی زد.

بعد غدر خاستواسه حرفش و گفت یه مدت حرف نمیزنم بات.

ولی تا ازم ناراحتا به طرز عجیبی تو زندگیم مشکل پیش میاد و خیلی بد میشه دعا کنید زودتر اشتی کنه بام

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه عذر خواسته و به اشتباهش پی برد پس برای چی گفت باهات حرف نمیزنه

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
اگه عذر خواسته و به اشتباهش پی برد پس برای چی گفت باهات حرف نمیزنه

کلن گفت با کل خونه حرف نمیزنم.ولی اخه بد بختی زندگیم از این رو شد

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2738
کلن گفت با کل خونه حرف نمیزنم.ولی اخه بد بختی زندگیم از این رو شد

مجردی ؟

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد
فعلا نیست تا شب میشه پیام بدم؟اخه عجله دارم ولی حواب نده چی

برو پیشش جوشو عوض کن با بقیه خانواده یه کیک بگیرید یه هدیه کوچولو مامانا خیلییی می ارزن

2706