2733
2739
عنوان

وای 😭😭😭ناهار چی‌درست کنم ؟

307 بازدید | 29 پست

شما هم مث من همیشه دغدغه شام و‌ناهار و‌دارین؟

😭😭😭هر روز باید یه غذا باشه 

اگه غذا تو یخچال بمونه ‌بچه هام نمیخورن 

واقعا دیگه موندم چی بپزم 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خدا گفتی من چل شدم فقط کارم شده بشور بساب بپز حالا شما بچه داری مال من اقا بالا سره فقط 😃

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
منم همش دارم فکر میکنم چی بپزم از دیشب کوفته داریم واسه ناهار الان دارم واسه شام و ایضاً فردا ناهار ...

😓

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
وای خدا گفتی من چل شدم فقط کارم شده بشور بساب بپز حالا شما بچه داری مال من اقا بالا سره فقط 😃

آیییی نگو‌هرکدوم یه سفارش میده 

😓

منم مشکل چی بپزم دارم تازه از غذایی ک میخوریم نمیتونم بدم همسرم ببره شغلش بیرون هست و باید غذاهای لق ...

خسته نباشید واقعا 😑😓

من دیشب برا شام برنج و خورشت بادمجون پختم یکمش مونده دیگه همونو میخوریم

چه خوب نوش جان 

خوراک تن ماهی با سبزیجات😃😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مجردی ینی اینک الان توخونه بابام دراز کشیدم روتخت و دغدغه غذاپختن ندارم😁

کمکت مادرت بده دختر خوب 

2706