2737
2734
عنوان

دوستان عزیز یه سوال

53 بازدید | 9 پست

تا چند سالگی میشه به بچه شیر داد.اخه بچم الان 2 سال و نیمشه.یه جور به هم وابسته اییم وقتی بهش شیر نمیدم هر دو عصبی میشیم نمیدونم طبیعیه و برای همه اینجوریه یانه

جاریم تا یک سالگی داد گفت دکتر گفته بیشتر از این به درد بچه نمیخوره و مانع غذا خوردنش میشه

معمولا یکسال و ۹ ماه تا نهایتا ۲ سال

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو چرا عصبی میشی به بچه حق میدم ولی به تو......

نمیدونم انگار یه جور وابستگیه.انگار ازم دور میشه یه حس تنهایی.دست خودم نیست خیلی سعی میکنم به خودم بقبولونم که این یه امر طبیعیه ولی نمیتونم.برای خودمم عجیبه

عزیزم صبر زرد بگیر از عطاری بزن به سینه ات دیگه سمتت نمیاد شما هم سعی کن جور دیگه ای بهش محبت کنی

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
ضرر نداره احیانا؟

اگه ضرر داشت که توصیه نمی کردم منم از خانما یاد گرفتم یه بار زدم نخورد قطره از داروخونه گرفتم خورد بازم ولی صبر زرد نتونست لب بزنه از مزه اش بدش اومد 

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.