2726

اخه تواین وضع گرونی آدم بیخودی چیزی نخره.....لطفا بگید چیا واجبه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

لباس برا ني ني چند دست پنپرز ي شير دوش و وسايل حموم برا ني ني همين کافيه بنظرم 😊

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرویس کالسکه رو حتما بگیر،حالا تخت نباشه گهواره باشه مشکلی نیست،کمد میتونی برای اینکه ارزون تر در بیاد بجا ویترین و کمد لباس،یه کمد که یک طرف ویترین داره  و یک طرف لباس بگیری بزرگاش همینه خورده ریزه خودت میتونی کم کنی

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

دو دست لباس صفر سفيد سفيد ما رسم داريم سفيد تن نوزاد كنيم تا چهل روز 

سه تا شلوار يك 

سه تا شلوار صفر 

دوتا پيرهن استين دار صفر دوتام يك 

شامپو بچه 

پماد كالاندولا 

ناخن گير نوزاد 

پتو همراه نازك 

يه تشك و يه بالشت نوزادي كه ميتوني خودتم بدوزي 

پوشك 

دستمال مرطوب 

شيشه شير اگه بنا به شير خشكه و پستونك 

حوله 

يه ساك واسه نوزاد

اينا واجبه همين اندازه بقيش ضروري نيست

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ی چند دست لباس نوزادی. شیشه شیر. پوشک. یک سبد واس لباساش. پستونک😁کامل کامل

خخخخ خو اخه بچه اوله نمیشه انقد کم خرید ک😆😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو دست لباس صفر سفيد سفيد ما رسم داريم سفيد تن نوزاد كنيم تا چهل روز  سه تا شلوار يك  سه ...

مرسییییی عزیزم چ کامل گفتی😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حوله، دستمال خشک کن، لباس سایز یک و دو ، فین گیر و ناخن گیر ، شامپو و پودر بچه و پماد کالاندولا و لوسیون بدن، رختخواب، تشک تعویض، یک عدد شیشه شیر ،تب سنج ، دستمال مرطوب، روغن زیتون و بادام تلخ تا چند ماه همینا بسه 

ببین عزیزم باید خودت ببینی چی به دردت میخوره یا نه مثلا کریر برای برادرزاده من مدام استفاده میکردن اما دختر من توش نمی موند. یا سرویس رخت خواب وو قنداق فرنگی من از قنداق فرنگیش مدام استفاده کردم اما لحاف و تشک و بالشش چون پشم شیشه هست و بچه رو گرم میکنه استفاده نکردم و مامانم از پنبه براش بالش و تشک انداخت

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
سرویس کالسکه رو حتما بگیر،حالا تخت نباشه گهواره باشه مشکلی نیست،کمد میتونی برای اینکه ارزون تر در بی ...

ببین من کمدای خونم خیلی زیاده...ب نظرت زشته کمد نخرم؟البته یکم خانواده شوهرم تجملاتی هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتاق جدا داری واسش؟ 

اره دارم....ولی دوس هم ندارم خیلی شلوغ کنم اتاق رو.اگه ب خودم بود فقط تخت میخریدم و چنددونه لباس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706