2733
2734
آره خوبه ولی اگه یه آینه بخوره قشنگتر میشه

اینه زیاد دارم

از این اینه تیکه‌ای‌هام خریدم برای توی سالن هم حالت دکوری هست هم استفاده میشه

اینه قدی دارم

کنسول و اینه دارم

میز ارایش تختمم اینه داره

میخوام توی این رختخواب بذاریم برای اتاق مهمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلییییی زیباست مبارکه 

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2731
چطوری باید باشه که صدا نده میخوام برای خونه‌مون این طرحو سفارش بدیم بگیم چطوری باشه؟

اگه از تنظیم بیوفته صدا میده ما گفتیم اومدن خودشون درست کردن ولی باز جدیدا یکیش صدا میده.نمیدونم شاید برا ما رو خوب تنظیم نکرده ولی شما حتما گوشزد کن به کمدکار که صدا نده

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
اینه زیاد دارم از این اینه تیکه‌ای‌هام خریدم برای توی سالن هم حالت دکوری هست هم استفاده میشه اینه ...

آها پس آینه زیاد داری دیگه نمیخواهد ولی شیک وبروزه این مدل مبارک باشه عزیزم

خدایا تو بسازی قشنگتر
2738
اگه از تنظیم بیوفته صدا میده ما گفتیم اومدن خودشون درست کردن ولی باز جدیدا یکیش صدا میده.نمیدونم شای ...

شاید اون ریلی ک زدن مشکل داره من ۲ تا کمد بزرگ دارم ار دو هم ریلی مشکلی نداره یکی اش و ۴ ساله دارم یکی دیگه ده سال

اره قشنگه

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
شاید اون ریلی ک زدن مشکل داره من ۲ تا کمد بزرگ دارم ار دو هم ریلی مشکلی نداره یکی اش و ۴ ساله دارم ی ...

میشه داخل کمد و عکس بدی یا بگی چی زدی  داخلش،،کشو یا طبقه،،،من ریلی دارم ولی طبقه مداره،نمییونم چجوری بزنم

من منم 
2706