2703
2553
عنوان

وسایل دکوری+ عکس

1009 بازدید | 72 پست

خانومای خوش سلیقه سلااااام....بیاین عکس وسایل جدیدمو براتون بذارم ....شما هم بذارین دوست دارم ببینم

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

لایک

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

مبااارکه. برای خونه بابام باید کلی وسیله بخریم خونه خالیه هنوز ولی کروناست منم حرص میخورم میگم زشته مامان بابام میگن طوری نیست همه میدونن قبلا چیجوری بودیم الان درک میکنن کروناس😒

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

من شروع کنم ب انتقاد؟

عزیزم اگه دیواری داری ک کاغذ دیواره نخورده و سادس این پروانه ها رو اونجا استفاده کن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
من شروع کنم ب انتقاد؟ عزیزم اگه دیواری داری ک کاغذ دیواره نخورده و سادس این پروانه ها رو اونجا استف ...

اینکه انتقاد نیست پیشنهاده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من شروع کنم ب انتقاد؟ عزیزم اگه دیواری داری ک کاغذ دیواره نخورده و سادس این پروانه ها رو اونجا استف ...

رو کاغذدیواریم قشنگه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2706