2726
عنوان

یخچال چار در

202 بازدید | 13 پست

بچه ها کسی یخچال چهار در داره اینجا؟ یه راهنمایی میخوام 

این مدل یخچالا چون دستگیره نداره باید بدنه یخچال و دست بزنی و مدام لک میشه ینی روزی چند بار باید دستمال بکشی اونایی که دستگیره دارن یه دستمال دستگیره ای میزنن بهش ولی من نمیتونم 

شماها چیکار میکنین؟ 

ما سه در داریم ، تاحالا چهار در ندیدم😐😑

فقط خداست که ....❤میشود با دهان بسته صدایش کرد ....❤میشود با پای شکسته هم سراغش رفت ....❤تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد ....❤تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند ....❤وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ....❤وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود ....❤و تنها سلطانیست که ....❤دلش با بخشیدن آرام میگیرد ، نه با تنبیه دیگران ..!! همیشه و همه جا ...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دستگیره داره مخفی اتفاقا بهتره چون کمتر کثیف میشه

من از زیر  باز میکنم ولی مهمونا یا شوهرم دستشون و میزارن رو خود یخچال همش لکه 

دستگیره ای چسبی چیزی نیست ؟ 

سیلورم هست همش لک میشه اینم دستگیره نداره قوز بالا قوز 

باید چجوری باز و بسته کنیم رد انگشت

نمونه؟

من از زیر  باز میکنم ولی مهمونا یا شوهرم دستشون و میزارن رو خود یخچال همش لکه  دستگیره ای ...

مال من ۳دره 

هیچی لک بشه! حساس نشو

فقط ی چیزی! کی گفته مهمون ب یخچال دست بزنه!🤕

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
مال من ۳دره  هیچی لک بشه! حساس نشو فقط ی چیزی! کی گفته مهمون ب یخچال دست بزنه!🤕

میان کمک کنن بعد ناهار و شام غذا بزارن یخچال دست میزنن 

نمیخوام حساس بشم میدونی ولی میره تو مخم  

میان کمک کنن بعد ناهار و شام غذا بزارن یخچال دست میزنن  نمیخوام حساس بشم میدونی ولی میره تو مخ ...

خب فقط کافیه اجازه ندی و بگی لطفا بدین به خودم😃

میفهمم

ولی خودمونیم وقتی خودتونین بذارین ی وقتا کثیف بشه، مهم نیست

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خب فقط کافیه اجازه ندی و بگی لطفا بدین به خودم😃 میفهمم ولی خودمونیم وقتی خودتونین بذارین ی وقتا ک ...

دیگه انقدر گفتم خسته شدم 

مثلا حتی ظرف شستنم دوست ندارم مهمونم بیاد آشپزخونه گوش نمیدن هولم میدن حتی 

از رو محبتا 

من یکم وسواس دارم و این قضیه داره آزارم میده باید درمان کنم حتما   

دیگه انقدر گفتم خسته شدم  مثلا حتی ظرف شستنم دوست ندارم مهمونم بیاد آشپزخونه گوش نمیدن هولم می ...

منم دوست ندارم و نمیذارم

بهشون فهموندم آشپزخونه مال منه، خونه اونام فقط تا حدی کمک میدم ولی ظرف نمیشورم