2733
2734
عنوان

سلبریتی های نادان چه بلایی بر سر جامعه که نمیارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 3591 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه 

ساراصوفیانی با یه مرد۲۸سال بزرگ‌تر ازدواج کرده با همین پیمان قاسم خانی اما کسی ایراد نمیگیره ولی بهاره چون زنه حق نداشت جدا بشه حالا به هر دلیلی.‌و بعد دو سال ازدواج کنه 

2728
یک هنرپیشه اروپایی یا امریکایی که خانوم باشه و چاق بد هیکل نام ببر ؟

فک کنم روزا میشینی امار چربی و استخون ملت در میاری قرنطینه با ما چه کرده

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره با اون اندام قناسش 100کیلو روی شاخش

چقدر حسودی.چاقه ولی خیلی مطمعن باش بهتر از تو عشقه این دنیا رو کرده و به خواسته هاش رسیده و واقعا زندگی کرده.حالا تو خوش  اندام باش ولی تو خونه باش و بپز و بشور.اون زندگی میکنه نه تو

2738
جالبه  ساراصوفیانی با یه مرد۲۸سال بزرگ‌تر ازدواج کرده با همین پیمان قاسم خانی اما کسی ایراد نم ...

بیخیال بهش فکر نکن این زن‌ها جنسیت خودشون رو جنس دوم میدونن و فکر میکنن زاییده شدن برای پرستش مردها

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
بیخیال بهش فکر نکن این زن‌ها جنسیت خودشون رو جنس دوم میدونن و فکر میکنن زاییده شدن برای پرستش مردها

دقیقا چقدر ما از هم جنس خودمون میکشیم واژه ی ترشیده توهین به همه ی زنهاست چه مجرد چه متاهل بعد این خانم راحت ازش استفاده میکنه

.Sit with winners, the conversation is different
این که تو مسایل خصوصی دیگران دخالت کنیم بخاطر این که توی جامعه ایمم غلطه ،مسائل حریم خصوص و چهار دیو ...

خوب اگر زناني مثل من و شما جاي اين كه بشينيم خونه و همش ايراد بگيريم و فلاني مشكل اخلاقي داره 

فلاني اينجور پوشيده اونجا رفته اين كار كرده 

مطالعه كنيم دخترامون رو درست تربيت كنيم دختراي من و شما ياد ميگيرن به ظاهرشون به اندازه توجه كنن ظاهر اراسته در ورزش درست و اصولي رسيدگي به مو و دندان و پوست بدونن 

بدونن بايد مطالعه كنن سواد داشته باشن نه مدرك 

والگو هاي مناسبي براي خودشون انتخاب كنن 

2706