2410
2553

این زن و شوهر سلبریتی میگم بهاره رهنما بعد از بیست سال طلاق گرفت رفت با سی سال جوانتر از خودش ازدواج کرد و شوهرش قاسمحانی که با دختر بیست کوچکتر از خودش ازدواج کرده بعد اسمشون گذاشتن روشنفکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اختیار زندگیشون رو دارن حالا اونایی که با همسنشون ازدواج کردن خیلی موفق بودن؟؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

فقط دنبال پولن دیگه 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2714

شوهر بهاره رهنما از خودش کوچکتر نیست 

به نظرم اینکه طوری زندگی می کنن که راضین و لذت می برن خیلی هم عالیه 

می موندن کنار هم و میزدن توی سر هم ، الگوی مناسبی بود؟ 

اونی هم که الگوش بازیگرها هستن تکلیفش مشخصه 

ولشون کنید بیچاره هارو بابا

مگه ما از اونا الگو میگیریم

اگر زندگیمون مشکل نداشتع باشه مگه خلیم طلاق بگیریم 

بعدم به نظر من بهاره رهنما زن بودن رو به خانمها یاد داد

که قوی باشید 

وهمیشه شاد باشی

وسعی کنید با بالا رفتن سنتون به جای پیر شدن وافسرده شدن جوونتر شید و شاد تر زندگی کنید

ای بابا  دختره قبول نمیکرد خو خیر سرش روانشناسه! بعد شوهر بهاره فکر نکنم از خودش کوچیکتر باشه ...

14 سال کوچیکتره مرده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706