2410
2553
عنوان

شپش کمک

1293 بازدید | 17 پست
سلام دوستان . دخترم در کمال ناباوری دچار شپش سر شده لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه

1. تقریبا 5 سالشه ولی من شنیدم شامپوهای ضد شپش مال زیر 6 سال نیست
2.هنوز بیشتر در حد رشک است ایا سس مایونز تو این مرحله هم فایده داره
3. سرکه را روزی چند بار باید زد

کلا دارم خل می شم اعصابم خورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم والله
موهاشو کوتاه کوتاه کن تا راحت تر بتونی موهاشو تمیز کنی
بعد درمورد شامپوی شپش از داروخانه بپرس یا توی نت سرچ کن.
سس مایونز هم تا حالا نشنیدم
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2456
2714
عزیزم اصلا نگران نباش.
اتفاق خیلی عجیب و غریبی نیست. ممکن برای خیلائها اتفاق بیفته. اصلا هم به دفعات حمام ربطی نداره. مطمئن باش ببریش دکتر دارو براش میده و زود از بین میره. فقط رعایت کن تا بقیه اعضای خانواده نگیرن.
من در بعضی موارد دیدم که حتی پزشک ها توصیه ایی برای کوتاه کردن مو هم نمیکنن.
😍خرید لباس از بهترین برندهای انگلستان با بهترین قیمت دوستان عزیزم.https://t.me/vivatcenter‎
سرکه دارم می زنم

ولی شامپو نمی دونم به این که 5 سالشه می دن
همه لباس هاش را شستم گذاشتم تو افتاب

خیلی حرص خوردم نه مهد می ره نه من سر کار می رم نمی دونم از کجا گرفته
از داروخونه شامپو بگیر بزن دختر منم ار مهد گرفت همین کار رو کردم خوب شد موهاشم کوتاه نکردم یه شونه تو شامپوش هست خیلی کمک میکنه
می خواهم یک تکه آسمان کلنگی بخرم دیگر زمینت بوی زندگی نمیدهد
2706