2737
2734

من از اول باهاش مشکل دارم بخاطر اینکه ۶ ساله تو همه چی زندگیم دخالت کرده باعث ۹۰درصد دعواهام اون بیشرف بود .شوهرم هفت ماهه بیکاره ی ماه پیش کلیه شوهرم درد گرفت منم بچه کوچیک داشتم نمیتونستم خودم باهاش برم زنگ زدم به برادرشوهر کوچیکم که اون گفت من دارم میرم سرکار بزار به اون زنگ بزنم منم قبول نکردم لباسامو پوشیدم که بچه روببرم برارم خونه مادرم که یهو این برادرشوهر عوضی اومد وگفت من مببرمش دکتر خلاصه برد وشوهرم سنگ کلیه داشت حالا هرروز پولشو میخواد خودشم میدونه نداره بهش گفته برم سرکار میدم حالا دیشب تولد پسرم بود عکساش اینستا گذاشته بود بین اونهمه ادم نوشته خجالت بکش واسه بچه ات تولدگرفتی اول بیار طلب منو بده داشتی از درد کلیه میمردی من نجاتت دادم

همه زندگیم پسرمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اییییی چه بیشعور از زیر سنگم شده جور کن پرت کن تو صورتش

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2728

بچه معصومم 3 سالشه از وقتی بدنیااومدخ ی روز خوش ندیده چشم دیدنشو ندارن هم خودش هم زنش.جالب اینجاست خودش به عالمو ادم بدهکاره  ولی به تولد بچه من کخ میرسه هرسال دعوا راه میندازن

همه زندگیم پسرمه 
2738

میگفتم داداش جان کاش راهی بود منم شما رو از بیشعوری نجات میدادم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706