2737
2734
عنوان

دوستان بیاین لطفا خیلی واجبه

80 بازدید | 10 پست

میخوایم واسه یه مریض توالت فرنگی سیار بخریم یعنی فضا واسه وصل کردن نداریم از این سیارا بخریم بزاریم روی دستشویی ایرانی، اما نمیدونیم چه سایزی بخریم که هم قیمت ارزون باشه هم نشکنه واسه یکی دوماه استفادس فقط، هم ابعادش یجور باشه بزاریم روی دستشویی ایرانی، از دیجی کالا بخوایم سفارش بزنیم معتبر هست؟ چن روزه میرسه و هزینه پست چقدره؟ 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانمی من دوماه قبل خریدم 150 بر حسب وزن هم هست گلم که تا چند کیلو تحمل میکنه ازلوازم پزشکیا بپرس&nbs ...

امکانش هست عکسشو بزاری چجوریاس، الان چن مدل توی دیجی کالا هست 140 و 150، البته ارزون ترم هست میترسم استاندارد نباشه داغون کنه طرف رو واسه بعد از عمل هست 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
از لوازم پزشکی بخرید همشون عین همن و ب توالت ایرانی میخورن سایز خاصی ندارن 

صبر کنین عکس بزارم از چن مدل ببینین خودتون

2738

پلاستیکی بخرید فلزی نخرید زود زنگ‌میزنه ما پلاستیکی خریدیم واقعا خوبه تا ۱۰۰ کیلو هم تحمل وزن داره ما سال ۹۷ خریدیم ۸۵ هزارتومن

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
پلاستیکی بخرید فلزی نخرید زود زنگ‌میزنه ما پلاستیکی خریدیم واقعا خوبه تا ۱۰۰ کیلو هم تحمل وزن داره م ...

آبجی میخوایم بزاریم روی دستشویی عادی روی سنگ دستشویی سایزش به حدی هست روش بمونه؟ نکنه کوچیک باشه نتونیم بزاریم روی سنگ دستشویی ایرانی، همش نگران اینم، شما خودتون گذاشتین روی دستشویی ایرانی؟ 

آبجی میخوایم بزاریم روی دستشویی عادی روی سنگ دستشویی سایزش به حدی هست روش بمونه؟ نکنه کوچیک باشه نتو ...

آره ما گذاشتیم اندازه اندازه هس

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝