2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از ادم معتبرش بخر من چند بار این کارو کردم  موقع قرار داد حواست باشه  چه مفادی رو مینویسی. من راضیم اما دوستایی داشتم که از آگهی پیش خزید کردن و کلا بردار بوده. من از سلزتده محلی و دوستمون خرید کردم و اصلا ضرر نکردم

البته به قسط سرمایه گذاری اگه میخوای انجام بدی متراژ بالا 80 متر رو نخر چون فروشش سخت تر میشه.

2738

مونده اپارتمان از کی بخری قرارارداد چطور ببندین

من پارسال آذر ماه از کرج خربدم خ طالقانی 

البته خشک قرار بود تحویل بگیرم و اردیبهشت سند و کانل تحویا بده بخاطر کرونا مدتی کار تعطیل شد اواخر تیر تحویل میده وخیلی از کاراش تموم شده فقط مونده سند بزنم‌

الا

و ا

بستگی داره ماله علوم پزشکی خوبه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
از ادم معتبرش بخر من چند بار این کارو کردم  موقع قرار داد حواست باشه  چه مفادی رو مینویسی. ...

طرف مطمئنه خوشنام و شناخته شدست

آبان تحویل میده

اگر مسائل احتیاطی رعایت بشه خوبه به نظرتون؟

ما به قصد فروش یکی دوماهه میخریم

سازنده خوبه سابقه اش

طرف مطمئنه خوشنام و شناخته شدست آبان تحویل میده اگر مسائل احتیاطی رعایت بشه خوبه به نظرتون؟ ما به ...

بنظر من سرمایه گذاری خوبیه پیش خرید خونه برای ادمهایی مثل من که سرمایه اولیه زیاد ندارن و خورد خورد پرداخت میکنن. یه چی بگم اگه ادم مطمئنیه حتمی این کارو کن من هیچوقت از سرمایه گذاری رو ملک ضرر نکردم 

طرف مطمئنه خوشنام و شناخته شدست آبان تحویل میده اگر مسائل احتیاطی رعایت بشه خوبه به نظرتون؟ ما به ...

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com