2737
2734

هیچ وقت با سه دسته از مردان ازدواج نکنید چون هیچ وخ درست نمیشوند :

۱ : خسیس

۲ تنوع طلب (همیشه دنبال خانم های دیگه...)

۳: اونای که وابسته به خانوادشون هستن( یعنی هر چی اونا بگن بیاد انجام بده)

هیچ وقت برای نگهداریی یک مرد  ای چهارتا کافی نیستن (اونی که رفتنیه به هر بهونه ی میره)

۱: زیبای زن 

۲:رابطه جنسی

۳: سیاست 

۴ فرزند 

پس به جای اینکه دنبال این باشی چکار کنم بمونه  یا ترکم نکنه بهتره دنبال مرد موندنی باشی 

هیچ وقت : 

۱ هیچ وقت نذار بفهمه دوسش داری

۲هیچ وخ برای محبت گدایی نکن 

۳ هیچ وقت دروغ نگو حتا اگه میدونی از دستش بدی راستو بگو

۴: منت کشی ممنوع خوشش بیاد خودش میاد

نکته ی اخر مربوط به رابطه ی خدا وانسانه:

هیچ وقت خدا به انسان نه نمیگوید فقط ۳ چیز میگه :

۱:چشم 

۲: صبر کن 

۳:پیشنهاد بهتری برات دارم 

اگه خوشتون اومد لایک کنید ممنونم از اینکه وقت زاشتین وخوندید وشما هم اگه نکتهوی داشتین بزارید تا ماهم بخونیم🤗🤗🤗🤗

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عالی بود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
عهههه من همیشه دنبال مردی بودم که ولم کنه خب عزیز من از کجا باید فهمید که طرف مرد زندگی یا نه!

خیلی روش های زیادی هس تو گوگل سرچ کن اخه مرد همون دوران اشنایی معلوم میشه چطور ادمی 

مثل خودم نامزد سابقم از اولش معلوم بود پچه ننس وخانوادش خسیسن

غرور داشته باشید ولی ن بیش از حد...تو رابططون بعضا شما پیش قدم بشید..

افرین ولی قبل لز اینکه از نیت واقعی پسر خبر دار نباشیم هیچ وخ نباید از غرورمون بگذریم 

2706