2726
عنوان

مستطیلی یا مربعی؟

262 بازدید | 12 پست

خونه مستطیلی که سالن یه طرف ...آشپزخونه وسط و اتاقها طرف دیگر باشه(یعنی اشپزخونه جداکننده سالن و اتاقها ) بهتره یا 

مربعی که ابتدا آشپزخونه...در امتدادش سالن و رو به رو سالن اتاقها ...؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش من تو کوچه زندگی میکردم اما تو خونه مادر شوهر نه🥺

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

اینکه اتاق ها با یه راهرو از هال جدا باشن خیلی بهتره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
[QUOTE=144378962]مستطیل پرتیش زیاده[/من از این نظر که جدا کننده فضای عمومی از خصوصیه فکرمو درگیر کرد ...

اگه مهمونی که دوس نداری سرش تو خونت باشه زیاد داری فضای جدا

اگه نه مهمون زیاد نمیاد خونت مربع بهتره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
منم مثل تو  تازه با این شرایط که پدرشوهرم گفته یه روزی بالاخره تو رو مثل سگ میندازم بیرون😐

آی آی میدونم چی میگی من و مریضم کردن خیر نبینن.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
ای جان امیدوارم صاحب خونه شید دوستم

ممنونم اما تا شوهرم نخواد نمیشه.