2726
عنوان

لطفاً پر بازدیدش کنید تا همه بفهمن سرشون کلاه نره

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 106 پست
از کانال نامعتبر خرید نکنید خواهشا خرید اینترنتی فقط دیجی کالا یا پیجای تایید شده بعدشم از چی میتر ...

باید تاییدیه داشته باشن کاش همه یاد بگیرن تا خرید و فروش اینترنتی مثل همه دنیا رایج بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کانال نامعتبر خرید نکنید خواهشا خرید اینترنتی فقط دیجی کالا یا پیجای تایید شده بعدشم از چی میتر ...

دیجی کالا هم دیگه خودشو خر کرده... کلی ازش گله و شکایت دیدم... خودمم بعضی سفارشامو خییییلی دیر میاره، یا بی کیفیته، یا با عکس فرق داره.... اوووو...خیلی کلک باز شدن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
دیجی کالا هم دیگه خودشو خر کرده... کلی ازش گله و شکایت دیدم... خودمم بعضی سفارشامو خییییلی دیر میاره ...

من که خیییلی ازش خرید میکنم ولی دقیق نظراتو میخونم تا حالا که راضی بودم نشده دیر برسونه به دستم یا نیاره

💏"You & me 💕make a wonderful "We
به نظرم شکایت کن... چون می تونی از ضرر صدها آدم دیگه جلوگیری کنی... بیا و یه کار خداپسندانه کن و شک ...

من وقت نمی کنم بخدا وگرنه آدمی نیستم ک ولش کنم

شما در بازدید کنید تا همه بفهمن

من که خیییلی ازش خرید میکنم ولی دقیق نظراتو میخونم تا حالا که راضی بودم نشده دیر برسونه به دستم یا ن ...

شاید ما چون شهرستانیم... قالی که برام آوردن،اینقد بد پیچیده بودن که شکسته بود، بعد یه بسته سفارشدادم باید شنبه هفته پیش میرسید که نرسید، کلی زنگ زدم... تازه حالا ثبتش کردن، اونم تیکه تیکه میخوان تورورای مختلف بفرستن🤐😬 یه برچسب دیوار بچه رو جزء کالاهای بزرگ زدن و ۱۲ تومن هزینه ارسال گرفتن

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2706