2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم معمولا پلی کیستیک باعث رحم سرد میشه و همین رحم سرد به اصطلاح لیزه و احتمال سقط بالا میره،شما چند ماه خودتو تقویت کن بعد اقدام کن،رحمتو تقویت کن با سیاهدانه و عسل و گرمیجات

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
اخه من یه سقط داشتم گفتم شاید دلیلش این باشه

ن ب اون ربطی نداره

چن ماهگی سقط کردی؟و بچه چندم؟

یکی طبیعیه ولی پیگیرش باش ک علتش چیه

رحم دوشاخه.دهانه رحمت شله.خدایی نکرده مشکل ژنتیکی و....دلایل زیاد هست ولی تنبلی تخمدان جزوش نیست

شایدم ضعیف گرفته

رحم و تخمدانتو تقویت کن زودترم باردار میشی،در کنارشم تحرک داشته باش حتما

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
عزیزم معمولا پلی کیستیک باعث رحم سرد میشه و همین رحم سرد به اصطلاح لیزه و احتمال سقط بالا میره،شما چ ...

تو این چند ماه هیچ چیز گرمی نمونده که مصرف نکرده باشم اونقد گرمیجات و جوشونده و عرقیجات مصرف کردم که حالم به هم میخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ب اون ربطی نداره چن ماهگی سقط کردی؟و بچه چندم؟ یکی طبیعیه ولی پیگیرش باش ک علتش چیه رحم دوشاخه. ...

۴ .۵ هفتگی سقط کررم ساک هنوز تشکیل نشده بود.اولین بچم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رحم و تخمدانتو تقویت کن زودترم باردار میشی،در کنارشم تحرک داشته باش حتما

زود باردار میشم با اولین اقدام باردار شدم دفه پیش.ولی سقط شد تو ۴ هقتگی میخوام فقط بدونم دلیل سقطم پلی کیستیک بوده؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706