2733
2734

من یک نفر رو خیلی قبول دارم ...خودم از نظر موقعیت احتماعی و تحصیلات بالاتر از اون هستم /....

اما اما شادی دل اون و شرایط زندگیش هزار درجه با من فرق داره 

میگم الان ازش براتون شما هم بیگد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فک میکنم زندگیم ایده اله و جای حسادتی نمیمونه ولی خیلی دوس دارم از زندگی ی نفر با خبر باشم خیلی خیلی دلم میخواد بدونم کجاس چیکار میکنه و عایا ازدواج کرده یا نع البته اینم بگم دختره طرف 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

هیچکس،دوست دارم تو جایگاه خودم همه چی به دست بیارم

فقط بعضی اساتیدمون هستن که جایگاه شغلی و تحصیلی‌شون بالاست،به حالشون غبطه میخورم(با حسادت فرق داره)و همین غبطه‌خوردن باعث میشه تلاشم رو بیشتر کنم

2738

یه خانمی هست که تو فامیلمونه ...عروس خالم هست 

تحصیلاتش لیسانس هست و شوهرش مغازه داره و سواد درستی نداره ....اما خیلی شیک زندگی میکنه خونه و ماشین و ویلا و ....بهترین مسافرت ها و ....کلی دوست و همیشه شیک لباس میپوشه و همیشه لبخند به لب داره

شرایط مالیشون تقریبا عین من هست اما لذت زندگی من کجا و اون کجا 

من شرایط مالیم خوبه اما شوهرم همیشه خسته هست و اخلاقش تنده و زود بهش بر میخوره و ...اهل گشت و گذار نیست 

ااما شوهر اون همیشه به گردش هست

من دوس داشتم جای دختر عمه م بودم، با یه پسر همه چیز تمام که اقامت استرالیا داره ازدواج کرده رفتن سیدنی زندگی می کنن..آرزوم خوشبختیشه،منم دوس دارم از اینجا برم،زندگی روز به روز سخت تر میشه

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

واقعا وقتی فک میکنم میبینم پدر و مادرم بعدشم شوهرم واقعا برام کمبودی نزاشتن تا بخوام جای کس دیگه ای باشم 

خدانگهشون داره واسم 😍😍😍😍😍

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

دور و بریام دوس دارن جای من باشن چون ظاهر خوبی(طبق نظر بقیع) دارم.هیکلمم ظریف و لاغره.تحصیلاتمم ارشده و کارمند هم هستم.مالی هم ب اندازه خودم دارم.بقیع همش میگن کاش جای تو بودیم

ولی ولی ولی

اونا از دل و مغز من خبر ندارن ک ارامش ندارم

هیچووووق مقایسه نکنین...

2706