2733
2734
عنوان

من از تولد خوشم نمیاد😓

601 بازدید | 73 پست

بنظرم لوس بازیه

مادرشوهرم از کوچیکی برای همه بچه هاش گرفته تا الان که مثلا شوهرم سی و یک سالشه

هرسال میگیره یک ب یک

هردفعه هم باید هممون کادو بخریم بدیم

خب یه موقع کسی نمیتونه یا حوصله نداره

همین دیشب تولد خواهرشوهرم بود با چه بیچارگی پاشدم رفتم خونشون اخرم نتونستم سر سفره شام بشینم کمر و دلم درد گرفت رفتم رو تختشون دراز کشیدم

اه انگار زوریه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

منم بدم میاد

ولی وقتی میگیرن دعوت میکنن نمیشه نرفت

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ناگفته نماند برای منم هر سال میگیره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدی ..چرا ما بدمون میاد :/

حس میکنم بچگانه اس نمیدونم چرا

مادر شوهر منم برای همه میگیره بچه هاش من جاریم شوهرش خودش

2738
کی میگیره مادرشوهر؟

اره عزیزم

ولی من خوشم میاد واسم بگیرن واسه دیگرون نه چرا باید خرج کنم😂😂

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

منم خوشم نمیاد کلا تول نگرفتم همه جمع شن ...

خلاصه نهایت یه کیکی میخوریم یه شمعی فوت 

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
شما هم خانواده شوهرت مثل من هستن !!من به این رسم مضخرف میگم عزت تپونی الکی .

اخه ببین همش باید کادو بگیری اگه نگیری بدشون میاد 

بخدا تولد شوهرم عصرش نوبت دکتر داشتم  از پا و کمر افتاده بودم پاشدن اومدن خونمون و حالا خرج تولدش خودش داد ولی خب اصلا درک نداره یه وقت یکی حالش خوب نیست

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
ناگفته نماند برای منم هر سال میگیره

من که یدونه عروسشونم نمیگیرم حس کردم انگار منت میزارن سر آدم .چقدرم باید خرج شام و میوه و کوفت و زهر مار کنی . میدونن تولدم اسفند ماهه ولی دریغ از ی تبریک خشک و خالی .منم تولدشون میرم تبریک نمیگم

2706