2733
2734
عنوان

بیاین لطفا

126 بازدید | 24 پست

دیشب صاحب خونمون گفته تااخرماه خالی کنید میخام خونموبفروشم بعدمن تاصب نخوابیدم گریه میکردم که تواین گرونی خونه خوب ازکجاپیداکنیم.

بعدشوهرم هرروزتا۱۱ظهرخوابه بعدمیگه منم غصه میخورم وناراحتم بنظرتون مردی که ناراحته میتونه تا۱۱ظهرخواب باشه😭این منم که همش حرص میخورم

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

پس کی خرج خونتونو در میاره

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر کار نمیره😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
خوب چکار کنه بشینه گریه کنه؟من ناراحت ترین ادم دنیام باشم روتین زندگیم به هم نمیخوره.

تااخرهمین ماه وقت داریم خب میتونه بره دنبال خونه

خوب چکار کنه بشینه گریه کنه؟من ناراحت ترین ادم دنیام باشم روتین زندگیم به هم نمیخوره.

بعدشم شمازنی واون مرده

ابجی دقیقن چرا میگن نا راحتم در حالی که میخورن میخوابن ....

اصلا یه جورین.

حالا حرص نخور دعات میکنم اینشاالله خوب شه درست شه کارت.

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

شاید واکنشش به این قضیه خوابه،شاید واقعا اونقدر ناراحته که راه رها شدن از حرص و جوش رو توی خوابیدن میبینه،هرچند به نظر بیخیال میاد،به هرحال این تویی که دیگه طی زندگی با اون الان دیگه باید فهمیده باشی شوهرت ادم جوشی و حرصی هست یا ادم ریلکس و بیخیال

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
2706