2726
عنوان

کیا فقط شبا به نوزادشون شیر خشک دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7045 بازدید | 88 پست
فقط واسه بعضی وقتا ک خونه خودم نباشم . و اینکه دوس دارم تپل باشه 😂

میگم بچه من دو ماه تمام فقط شبا اونم تو خواب و بیداری شیرمو میخورد

کلی حرف از این و اون شنیدم ک بچه را شیر خشکی کردی

منم برا این ک شیرخشک بش ندم هیچ کجا نمیبردمش

تو روز اصلا شیر نمیخورد بچه ای ک باید دو ساعت ب دوساعت شیر بخوره

دو ماه تمام کارم گریه و زاری بود

تا این ک اومد سمتم کم کم

باز میگم اگه با این مساعلش مشکلی نداری یا اگه شیرتو نخورد مشکلی نداری شیرخشکی بشه

بش بده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
👌👌 باشه حتما . خیلی میترسم شیر خودمو نخوره .با احتیاط بهش شیرخشک میدم

نمیخوام بترسونمت یا هرچی

من روزی 30 تا بیشتر بهش نمیدادم

حدود 1سوم لیوان یا کمتر

اونم برا این ک یوخ یجایی بودیم دلم نمیخواست پیرهنم بزنم بالا شیر بدم

عادت کرد ب شیشه

چون شیر از سینه میپاشه تو دهنشون خیلی خوششون نمیاد ولی از شیشه آروم میخورن و دوست دارن

باز خوددانی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من شیر خشک میخورد کلا.مشکلی هم نداشت.حالا بزار نی نیت دنیا بیاد اصلا شاید نخورد شیر خشک😂اما خی ...

ن بابا بد نیست . اطرافم زیاد دیدم . خیلی سرحالن بچه های شیر خشکی 

من خودم بی حوصلم . مثلا بش فک میکنم شیرخشکی بشه . نصفه شب توخواب پاشم درست کنم سختمه . وگرنه واسه بیرون بودن خیلی راحته شیر خشک . هم معذب نیستی هم نمیخواد بری جای خلوت

خدایاشکرت
2728
پس بعده ۶ ماه کم کم بهش شیر خشک میدم .اولش زود شرطی میشن 

بعدشو نمیدونم دخترم 4 ماه و نیمشه

اخرای دوماه شیروع کرد ب شیر نخوردن

شب نده  ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر اح ...

ن بابا 

اینطورم نیست 

من فقط شبا میدم 

دو ساعت بعدشم بیدار میشه 

کلا هر دوساعت بلند میشه شیر میخوره

به بارشو شیر خشک میدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

حالا چرا میخای شیرخشک بدی؟ 

منی ک انقد جلز و ولز میکنم واس خاطر اینه ک همین شیر نخوردن بچم انقد اذیتم کرد ک الان دارم میرم مشاوره برا درمان افسردگیم

🤦🏻‍♀️

حالا چرا میخای شیرخشک بدی؟ 

جلو خانواده ها راحت نیستم . یکی هم اینکه دوس دارم بعده ۶ ماه دیگه بیرون بریم سفر بریم . سخته لباس باز کنی . واسه ی مواقعی ک نشه شیر خودمو بدم 

خدایاشکرت
منی ک انقد جلز و ولز میکنم واس خاطر اینه ک همین شیر نخوردن بچم انقد اذیتم کرد ک الان دارم میرم مشاور ...

عزیزم . میگذره خودتو اذیت نکن . هرچند میدونم سخته . خانوما هم کلا حساسن خودشون ضرر میکنن😑

خدایاشکرت
جلو خانواده ها راحت نیستم . یکی هم اینکه دوس دارم بعده ۶ ماه دیگه بیرون بریم سفر بریم . سخته لباس با ...

بعد 6 ماه غذا خور میشه

هرجا رفتی غذا براش ببر

البته ب قول خودت بچه ها فرق دارن باهم

مادر شوهرم بچه یکی رو هربار میزد تو سرم ک خیلی زرنگه هم شیرخشک میخوره هم شیر مامانشو 🤦🏻‍♀️

در مورد بیرون رفتن ام من هرجا میرفتم شیرخشک و شیشه میدادم ب بچم

ولی بخاطر همین شیر نخوردن از دوماهگی دیگه هیچ کجا نرفتم

چون بچم کل روز گرسنه بود و شیرمو نمیخورد و منم ک میخواستم شیرخشک بهش ندم شیر خودمم کم بود و دوشیده نمیشد و میترسیدم بیرون شروع کنه ب نق زدن و اذیت کرد و گرسنه باشه و نتونم کاری کنم

حالا ک 3 روزه شیرمو درست میخوره، ساعتی کردم، دو ساعت ب دوساعت شیر میدم

مثلا بش شیر میدم میذارمش پیش مادرشوهرم خودم میرم گشت و گذار

بهشم میگم فلان ساعت باید شیرش بدم ک اون موقع خودم میام

اتفاقا بچه های شیر خشکی اطراف ما که از نظر هوشی عالین. این حرف هم از نظر علمی رد شده الان میگن مهم ا ...

دقیقا پسر خودم شیرخشکیه فوق العاده نسبت ب همسنای خودش جلوتره هم کلامی هم حفظیاتو درک کردن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
بعد 6 ماه غذا خور میشه هرجا رفتی غذا براش ببر البته ب قول خودت بچه ها فرق دارن باهم مادر شوهرم ...

دقیقا منم متنفرم از اینکه شیرش بدم مادر شوور نگام کنه 😑😑 

چون خیلی کنجکاوه . و میره کل رفتارامو کف دست همه میذاره . و خیلیم مطمئنم روزای اول دخالت میکنه . 

از الان میگه بچمو اینکارو کنید اون کارو کنید . 

خونمون نزدیک نیس  ولی هفته های اول حتما میاد . 

اونم نوه شه ولی خدایی این زمونه واس دخترتم نمیشه نطر بدی چ برسه عروس . اینا فقط زورشون به من میرسه

خدایاشکرت
من گفتم کند ذهن؟؟؟گفتم رو هوششون شیر شب خیلی موثره اینو ب تجربه دیدم و برام ثابت شده 

هیچ فرقی باهم ندارن  چه شیرخشکیا چه شیرمادر 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706