2703
2553

دوس دارم وقتی دنیا اومد شیر خشک هم بتونه بخوره.ولی میترسم شیر خودمو نگیره. تاپیکای این موضوع قدیمی بود به نتیجه نرسیدم‌.

بعد چه مارکی خوبه؟ واسه اینکه بهش وابسته نشه

خدایاشکرت

شب نده 

ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر احتیاج دارن خیلییی روی هوششون تاثیر داره اگه شب بدی مث این میمونه ی وعده کله پاچه خوردی سیر سیری تا صب بیدار نمیشی ولی یکی دوبار در طول روز بدی اشکال نداره ک بعضی بچه ها بد قلقلن یهو دیدی شیر مادرو دیگه نگرفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا میخای شیر خشک بدی

بچه ها با هم فرق دارن

بچه خواهرم هرکار کرد شیرخشک و پستونک اصلا دهنش نکرد

بچه من از همون اول میخورد و مشکلی نداشت. فقط وقتایی میدادم ک بیرون بودم و نمیتونستم شیر بدم

عادت کرد و سینه مو نگرفت

با ی بدبختی ای از سرش انداختم

البته بچه من ب شیرخشک عادت نکرد

ب از شیشه شیر خوردن عادت کرد

کلا اگه مشکلی با شیرخشکی شدن بچه ات نداری بده

اگر نه احتمالش بالاس بعد ی مدت شیرتو نخوره 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
شب نده  ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر اح ...

کاش متوجه بشیم بچه های شیر خشکی کندذهن تر از شیرمادریا نیستن....تفاوتی ندارن!

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
شب نده  ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر اح ...

باشه همین که یخورده باهاش اشنا باشه خوبه . مثلا جایی باشم نتونم شیر خودمو بدم .۱ بار در روز خوبه؟

خدایاشکرت
2714
چرا میخای شیر خشک بدی بچه ها با هم فرق دارن بچه خواهرم هرکار کرد شیرخشک و پستونک اصلا دهنش نکرد ب ...

فقط واسه بعضی وقتا ک خونه خودم نباشم . و اینکه دوس دارم تپل باشه 😂

خدایاشکرت
کاش متوجه بشیم بچه های شیر خشکی کندذهن تر از شیرمادریا نیستن....تفاوتی ندارن!

اتفاقا بچه های شیر خشکی اطراف ما که از نظر هوشی عالین. این حرف هم از نظر علمی رد شده الان میگن مهم ارتباط چشمی و عاطفی مادر و فرزنده. این باعث افزایش هوش بچه میشه

2706