1735
1804

دوس دارم وقتی دنیا اومد شیر خشک هم بتونه بخوره.ولی میترسم شیر خودمو نگیره. تاپیکای این موضوع قدیمی بود به نتیجه نرسیدم‌.

بعد چه مارکی خوبه؟ واسه اینکه بهش وابسته نشه

خدایاشکرت

شب نده 

ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر احتیاج دارن خیلییی روی هوششون تاثیر داره اگه شب بدی مث این میمونه ی وعده کله پاچه خوردی سیر سیری تا صب بیدار نمیشی ولی یکی دوبار در طول روز بدی اشکال نداره ک بعضی بچه ها بد قلقلن یهو دیدی شیر مادرو دیگه نگرفتن

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

چرا میخای شیر خشک بدی

بچه ها با هم فرق دارن

بچه خواهرم هرکار کرد شیرخشک و پستونک اصلا دهنش نکرد

بچه من از همون اول میخورد و مشکلی نداشت. فقط وقتایی میدادم ک بیرون بودم و نمیتونستم شیر بدم

عادت کرد و سینه مو نگرفت

با ی بدبختی ای از سرش انداختم

البته بچه من ب شیرخشک عادت نکرد

ب از شیشه شیر خوردن عادت کرد

کلا اگه مشکلی با شیرخشکی شدن بچه ات نداری بده

اگر نه احتمالش بالاس بعد ی مدت شیرتو نخوره 

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن
1805
شب نده  ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر اح ...

کاش متوجه بشیم بچه های شیر خشکی کندذهن تر از شیرمادریا نیستن....تفاوتی ندارن!

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب نده  ببین میدونم بچه ممکنه بیدارت کنه اذیت شی ولی بچه ها شش ماه اول حتما حتما ب شیر مادر اح ...

باشه همین که یخورده باهاش اشنا باشه خوبه . مثلا جایی باشم نتونم شیر خودمو بدم .۱ بار در روز خوبه؟

خدایاشکرت
چرا میخای شیر خشک بدی بچه ها با هم فرق دارن بچه خواهرم هرکار کرد شیرخشک و پستونک اصلا دهنش نکرد ب ...

فقط واسه بعضی وقتا ک خونه خودم نباشم . و اینکه دوس دارم تپل باشه 😂

خدایاشکرت
1771
کاش متوجه بشیم بچه های شیر خشکی کندذهن تر از شیرمادریا نیستن....تفاوتی ندارن!

اتفاقا بچه های شیر خشکی اطراف ما که از نظر هوشی عالین. این حرف هم از نظر علمی رد شده الان میگن مهم ارتباط چشمی و عاطفی مادر و فرزنده. این باعث افزایش هوش بچه میشه

1794
فقط واسه بعضی وقتا ک خونه خودم نباشم . و اینکه دوس دارم تپل باشه 😂

میگم بچه من دو ماه تمام فقط شبا اونم تو خواب و بیداری شیرمو میخورد

کلی حرف از این و اون شنیدم ک بچه را شیر خشکی کردی

منم برا این ک شیرخشک بش ندم هیچ کجا نمیبردمش

تو روز اصلا شیر نمیخورد بچه ای ک باید دو ساعت ب دوساعت شیر بخوره

دو ماه تمام کارم گریه و زاری بود

تا این ک اومد سمتم کم کم

باز میگم اگه با این مساعلش مشکلی نداری یا اگه شیرتو نخورد مشکلی نداری شیرخشکی بشه

بش بده

کسایی ک تو پست گذاشتن معطل میکنن، در موردشون فقط میتونم اینجور فکر کنم ک پدر و مادرشون نتونستن یا نخواستن یا بلد نبودن یکسری آداب اساسی زندگی من جمله مردم آزاری نکردن و نیاز ب توجه نداشتن رو بشون یاد بدن
👌👌 باشه حتما . خیلی میترسم شیر خودمو نخوره .با احتیاط بهش شیرخشک میدم

نمیخوام بترسونمت یا هرچی

من روزی 30 تا بیشتر بهش نمیدادم

حدود 1سوم لیوان یا کمتر

اونم برا این ک یوخ یجایی بودیم دلم نمیخواست پیرهنم بزنم بالا شیر بدم

عادت کرد ب شیشه

چون شیر از سینه میپاشه تو دهنشون خیلی خوششون نمیاد ولی از شیشه آروم میخورن و دوست دارن

باز خوددانی

دختر من شیر خشک میخورد کلا.مشکلی هم نداشت.حالا بزار نی نیت دنیا بیاد اصلا شاید نخورد شیر خشک😂اما خی ...

ن بابا بد نیست . اطرافم زیاد دیدم . خیلی سرحالن بچه های شیر خشکی 

من خودم بی حوصلم . مثلا بش فک میکنم شیرخشکی بشه . نصفه شب توخواب پاشم درست کنم سختمه . وگرنه واسه بیرون بودن خیلی راحته شیر خشک . هم معذب نیستی هم نمیخواد بری جای خلوت

خدایاشکرت
پس بعده ۶ ماه کم کم بهش شیر خشک میدم .اولش زود شرطی میشن 

بعدشو نمیدونم دخترم 4 ماه و نیمشه

اخرای دوماه شیروع کرد ب شیر نخوردن

1774