2737
2739
عنوان

شوهرم دقم داد

526 بازدید | 25 پست

یکی از فامیلای شوهرم بهم گفت اسم شوهر تو رو دختر من بود ولی قسمت نشد( دخترش شوهرمو نخواسته بود) بعد خندید گفت باید بالاخره یه هم اسم دخترمو میگرفت دیگه. انگار که چون من هم اسم دخترش بودم منو شوهرم گرفته بعد دخترش و شوهرمم تو اون جمع بودن. بعد من خیلی ناراحت شدم رفتیم خونه با کلی غرغر به شوهرم بعد فرداش شوهرم به یه بهانه به مادرش زنگ زد تا بره خونشون تنهایی بعد اون فامیلشو هرجا خواسته بود برده بود شده بود راننده شخصیش شبم ساعت ده اومد . عین ذوقیا با کلی خوشحالی انگار از حرف دیشب اون خوشش اومده بوده.بعد یه جعبه شیرینی خریده آورده مثلا منو خر کنه باهاش قهر نکنم منم شیرینی رو خردم قهر کردم. بعد برام ناراحتی میکنه که چرا ازم دلخوری بخدا دخترشو دوست ندارم منم گفتم حرف دوست داشتن نیست مهم اینه واسه ناراحتی من ارزش قائل نشدی. خیلی ناراحتم ازش ولی با دلجویی هاش الکی آشتی کردم چکار کنم. من باردارم ماه آخرمه ولی شوهرم دقم میده با این کاراش😔

خب کردی شیرینی رو خوردی همش نگران بودم ننداخته باشی 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اونجا که شیرینیو خوردی و قهر کردی  

مث خودم شکمویی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731

گنه کرد در بلخ آهنگری ب شوشتر زدند گردن مسگری...

خو اون زنه فامیلشون اوسگول بوده چرت و پرت گفتع...ب شوهرت چه؟

چرا سرش غر زدی؟؟؟؟؟

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2738

خودتو حساس نشون دادی .توپ رو انداختی تو زمین اونا

ب فامیلشون میگفتی انشالله واسه دخترتون هم یه موردی جور بشه مثل من خوشبخت بشه.

خیلی اشتباه کردی ب شوهرت گفتی غر زدی

دوست عزیزم واسه تشکیل قلب نی نی م دعا کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
گنه کرد در بلخ آهنگری ب شوشتر زدند گردن مسگری... خو اون زنه فامیلشون اوسگول بوده چرت و پرت گفتع...ب ...

از این دلخور شدم که چرا فردا رفت کاراشو انجام داد. دلم میخواست فرداش بشینیم خونه نره اونو ببینه تا طرف بفهمه ما ازش ناراحتیم.

یعنی زنا داغون ترین موجودات زمینن 😂😂😂الان تو رو گرفته اونو نگرفته ناراحتی؟؟؟ 😂😂😂😂اون مادر و دختر تا فیها خالدونشون سوخته که جواب رد دادن و تو الان بارداری اینو گفتن وگرنه کسی که از جواب رد دادنش راضیه دیگه اصلا لزومی نمی بینه بگه فلانی خواستگارم بود چون طرف رو از خودش پایین تر میبینه و حتی دوس نداره عنوانم کنه خواستگارم بوده 

2706