2726
عنوان

تنگی نفس دخترم

11518 بازدید | 21 پست

الان ی مدته دخترم میگه نفسم بالا نمیاد اوایل چون علائمی نداشت اهمیت ندادم اما هفته پیش میدیدم نفس عمیق می کشه بردم دکتر گفت چیزی نیس ولی از دیروز میبینم تعداد نفس های عمیقی که می کشه زیادتر شده ولی موقع خواب این علایم رو نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تنگی نفس یعنی نفسهای کوتاه  وقتی عمیق میکشه ارادیه خودش اینکارو میکنه شاید یکنوع تیک عصبی باشه

در حالت عادی از بینی نفس میکشه ولی هر از گاهی دهنش رو باز میکنه و نفس عمیق میکشه. میگه نفسم بالا نمیاد

در حالت عادی از بینی نفس میکشه ولی هر از گاهی دهنش رو باز میکنه و نفس عمیق میکشه. میگه نفسم بالا نمی ...

اخی عزبزم . 

تست ریه گرفتین ازش ؟

نوار قلب ؟

احتمال خیلی زیاد چیزی نیست .احتمالا واسه استرس .

راجع چیزی صحبت نکردید که بشنوه و بترسه ؟ مثلاً از کرونا صحبت نکردید؟

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
استرسی هست. به شدت ترسو و حساس

احتمالا براهمونه منم استرس ک میگیرم نفسم میگیره هی نفس عمیق میکشم حتی کتف وکولم دردمیاد

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اخی عزبزم .  تست ریه گرفتین ازش ؟ نوار قلب ؟ احتمال خیلی زیاد چیزی نیست .احتمالا واسه استرس ...

نه دکتر دیگه چیزی نگفت. میخوام ببرمش پیش متخصص آلرژی. ببینم اون چی میگه؟ نه زیاد از کرونا نمیترسه ولی کلا بچه استرسی و حساسی هست

استرسی هست. به شدت ترسو و حساس

سلام مامان درسا دخترت روبردی دکتر؟چی گفتن ؟دخترمنم دقیقاعلایم دخترشماروداره دارم ازنگرانی میمیرم چه دکتری ببرم خوب باشه وتشخیصش درست باشه

2706