2733
2734
عنوان

لنز داخل چشمی یا لیزیک؟!

582 بازدید | 16 پست

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنین و از تجربیاتتون بگین. من درجه چشمام 8 هست برای لیزیک اقدام کردم گفتن ضخامت قرنیه چشمت خوبه و میشه لیزیک کرد اما برمیگرده. باید لنز داخل چشمی بزاری. کسی با این درجه چشم لیزیک نکرده تاحالا؟!؟ و یا کاشت لنز داخل چشم؟! پیشاپیش مرسی بابت کمک هاتون ❤️🌹

تاریخ شروع رژیم:20/06/1401. وزن فعلی :82 وزن هدف اول: 72 وزن هدف نهایی: 68

من تجربه شخصی خودم تو این شماره چشم نیست 

ولی درباره فمتولیزیک تحقیق کنید من شماره چشمم 3 بود بسیار بسیار راضی بودم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لنز داخل چشم بر نمیگرده.؟؟؟ منم چشمام خیلی ضعیفه کاش کسی اطلاعات داشته باشه بگه

نه برنمیگرده اما عوارض و مشکلات دیگ داره 

من تجربه شخصی خودم تو این شماره چشم نیست  ولی درباره فمتولیزیک تحقیق کنید من شماره چشمم 3 بود ...

فمتو چندتا دکتر گفتن میشه اما احتمال زیاد برمیگرده درجه چشم. ممنون عزیزم

عزیزم من خیلی سال پیش عمل کردم ، الان چشمم باز ضعیف شده ، در حدی نیست که مجبور باشم عینک بزنم ، در ح ...

درجه چشمتون بالا بود؟ خداروشکر ک دیدتون خوبه الان 

فمتو چندتا دکتر گفتن میشه اما احتمال زیاد برمیگرده درجه چشم. ممنون عزیزم

عزیزم انشالله بزودی به نتیجه ی مطلوبت برسی

واقعا من بعد عمل چشمم هر روز که از خواب بیدار میشم خدارو شکر می کنم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
عزیزم انشالله بزودی به نتیجه ی مطلوبت برسی واقعا من بعد عمل چشمم هر روز که از خواب بیدار میشم خدارو ...

انشاالله خیلی ممنون ازتون. خداروشکر. من بیشتره 10 ساله عینک میزنم. خدایی دیگ خسته شدم. مچکرم 🌹❤️

انشاالله خیلی ممنون ازتون. خداروشکر. من بیشتره 10 ساله عینک میزنم. خدایی دیگ خسته شدم. مچکرم 🌹❤️

واقعا خسته کننده هم هست . منم الان پشیمونم چرا زودتر اینکارو نکردم .

انشالله که بهترین تصمیم و بهترین نتیجه رو بگیری❤

واقعا خسته کننده هم هست . منم الان پشیمونم چرا زودتر اینکارو نکردم . انشالله که بهترین تصمیم و بهتر ...

واقعا. قربون محبتتون انشاالله ❤️💖🌷

بله فکر میکنم شیش ،اما اگه جدیدتر اومده و میگن لنز بزارین به دکترتون اعتماد کنین ،شاید بهتر باشه&nbs ...

اهان. اخه لنزداخل چشم هزینش خیلی بالاس. میخام اگر لیزیک جواب میده همون لیزیک انجام بدم. مرسی ازتون 🌹❤️

من چشمام خیلی ضعیفه یازده یازده میخام کاشت لنز بزارم ایا دید کامل میشه ؟؟ وهرینش چقدره .گفتن بالاست ...

حتما باید لنز بزاری، هزینش بله خیلی زیاده. الان فک کنم حدود 100 میلیون  بشه. ولی ارزششو داره. اگر با عینک اذیت میشی. صد در صدی هم هست. اصلا هم برنمیگرده. تضمینیه

2706