2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4642522/دوستان-ساکن-تهران-با-مدرسه-ی-مهر-تابان-تو-نیاوران

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2456

حس خوبم به دوشنبه است... قدیمیا خیلی خوبن.😄مامان بزرگم میگفت چهارشنبه ها روز عصبانی شدن سید هاست.سه شنبه غروب پارچه نمیبریدو مو کوتاه نمیکرد. یه کاری و میخواست شروع کنه صبر میکرد تا دوشنبه و...

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2714
حس خوبم به دوشنبه است... قدیمیا خیلی خوبن.😄مامان بزرگم میگفت چهارشنبه ها روز عصبانی شدن سید هاست.سه ...

اره من اینهارو توی ی جدول در ی کتاب قدیمی دیدم ولی کاش ی کپی بر میداشتم

2706