1735
1793

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

1805
1771

خارجی ها چون روز تعطیلشونه😄

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم                  توی شهرعاشقی ها پاییزوبهاری داشتیم                        تودیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم                          واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم                  آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دستِ زمونه                        من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه               توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی                     من هنوز باورندارم این دوتاچشماهمونه....
چون الکی‌بیدار میشم صبح خر‌میزنم‌تا دوازده شب یه دعواهم با بابام میکنم یک شب میاد دلداری میده میخواب ...

نه اینجوری ها هم نیست فکر کنم الان هنوز از خواب قشنگ بیدار نشدی !😃

شما خودت بمب انرژی هستید

1794

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4642522/دوستان-ساکن-تهران-با-مدرسه-ی-مهر-تابان-تو-نیاوران

خرم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1718