2737
2734

سلام 

دوستان کیا کرونا گفتن خودشون یا نزدیکانشون؟

رعایت میکردن گرفتن یا نه؟

تو چه محیطی گرفتن؟

حالشون چطوره و اونجا چجوری بوده ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کل دوستان و بستگان ما ی دختر عموم گرفت از شوهرش گرفته بود. دقیقا مثل آنفلوآنزای خیلی شدید بود و سرفه ش زیاد بود بو و مزه رو هم حس نمیکردن. یکی هم دوستم بود که اونم بخاطر ی مشکل دیگه مدام میرفت دکتر و عکس و سونو و با اینکه ماسک و دستکش میزد اما گرفت و ۲ هفته اشهال و استفراغ داشت با سر درد شدید. 

۲تا از همسایه هامونم گرفتن بالای ۶۰ بودن دیابت داشتن مردن. 

تنها راه پیشگیریش زیاد بیرون نرفتنه. تو جمع نبودنه بعد ماسک و اینا. تا در مواقع لزوم بیرون نرین

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
2731

خاله م و دختر خاله م و شوهر خاله م هم برای بار دوم گرفته بنده خدا، دختر خاله م مهندس پرواز هستش تو ایرلاین قطر و مجبوره بره سرکار اون از اونجا گرفت، ولی خاله م چون آسم داره خیلی رعایت میکنه و شوهرخاله م هم کلا بیرون نرفته زیاد از خونه و رعایت میکنه ولی خداروشکر خاله م و دختر خاله م که خوب شدن، شوهر خاله م هم بار دوم خفیف گرفته و الان خودشو قرنطینه کرده که فقط ناقل ویروس نباشه

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

باور کنید ماسک به شدت موثره، من دکتر خودم پزشک بخش خانم های باردار کرونایی تو بیمارستان بودن میگفت که حتی بعضی خانمهای باردارم رعایت نمیکنند اصلا و گویا باور ندارن این بیماری رو، من تااخر خرداد ماه خونه ی مامانم نرفته بودم و الانم هفته ای دو سه ساعت با ماسک میرم و با فاصله میشینم، در صورتی که بارداری اولم هست و دوست داشتم تو تموم لحظه ها مامانم کنارم باشه و از طرفی کل خریدامو با مامانم بریم اما خب شرایط اینطوری شد دیگه منم کل سیسمونی رو اینترنتی خریدم😀تازه الانم که میرم دکتر بهم اجازه داده، من شش ماه اول به قدری حالم بد بود و ویار داشتم که حداقل هفته ای سه چهارتا فقط سرم میزدم، و تو تموم اون لحظه ها که حالم بد بود بخاطر این ویروس لعنتی فقط خودم و همسرم بودیم، چون اوج گیری این حال بد من دقیقا از سه تا شش ماهگی بود که کرونا اومد😁😁

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

من بابام گرفت نه اصلا رعایت نمیکرد مرتب میرفت بیرون و ماسک و بعضی جاها در می آورد ،الان هفته سوم ه حالش،خوب شده اما هنوز هم ضعف داره و زود میخوابه چون تو اون مدت بدنش خیلی ضعیف شده بود نمیتونست غذا بخوره ،واقعا خدا دوباره بهمون برش گردوند من انقدر گریه میکردم ریه هاش ۴۰ تا ۵۰ درصد آسیب دیده بود الان خوب شده ولی هنوز سرفه هاش و داره

2738