2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو ذاتش خرابه ربطی نداره 😔😔😔

حالا تو که زیاد گذاشتی کدوم تاج رو ب سرت گذاشته 😠😠

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

هیچی 

وقتت رو تلف نکن

چون همچین ادمی متوجه نمیشه هرچقدرم توضیح بدی

فقط یک کلام بگو

نظر شما و طرز فکرتون یه درصد هم برام مهم نیس

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بهش بگو گ.... نخور....چون کسی که خیانتکاره چه مرد چه زن کاری نداره تو چیکار براش میکنی  دستتو عسل کنی بکنی تو دهنش گازت میگیره....خیانت کرده بهت؟؟؟ به یه تار موی سرت هم حساب نکن....تو این سالایی که زندگی کردم به چشمم دیدم که بابام و داداشم با وجود کمبودایی که زن هاشون داشتن دست از پا خطا نکردن...چون نخواستن خیانت کنن کسی هم که خیانت میکنه قطعا یه دلیل روانشناختی داره که تشخیصش از عهده ما خارجه...باید خودت بری با یه روانشناس مشورت کنی بدون اینکه به شوهر یا دوست پسر یا هرچی که هست بگی 

2706