2737
2734
عنوان

خرج زندگی مشارکت کنم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 125 پست

من چون درآمدم بیشتر از شوهرمه البته کمترم که بود همین بود اوضاعمون اصلا حساب کتاب نمیکنم، هرچی میتونم کمک میکنم ،پیشاپیش برای بچه مون هم پس انداز میکنم

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من یه دو دره بازیه که نگو سر مامان باباشم کلاه میزاره براشون یه چیزی میخره بعدش من ۱۵ تومن از وام ازدواجم مونده بود اونم باباش یه باغ داشت داد به شوهر من که فروختتش ۳ میلیارد بعد فکر کن به من گفت فروختم ۷۵۰ تومن بعد همون ۱۵ تومن منم دو در کرد که پول ندارم کولر گازی بخرم تو که راضی نیستی من گرمم بشه منم دلم سوخت مثل اسکولا دادم بهش بعد خواهرش گفت سه تومن فروخته البته نمیدونست این چه گولی سر من مالیده ها! همینجوری گفت اقا هر چی داره میده به شما با سه تومن چکار کردین!!!! 

😵😵😵

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!
2728

اوضاع اقتصادی انقدر خرابه که خواه ناخواه زن هم اگر شاغل باشه مشارکت میکنه. در مورد فروش طلا که گفتین باید در نظر بگیرین از خونه هر کسی به میزان پولی که گذاشته دنگ به نامش بشه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
اینو بپرس مرد درصورتی ک زن از حقوقش ب خرج زندگی کمک کنه حاضره در کارهلی خونه کمک زن باشه

جزییات وارد نشدم حجم کار زن و مرد یکی نیس اکثرا و اینا یه چیز توافقیه شاید مردی کارمند باشه 3 خونه باشه بتونه  همکاری کنه تو خونه ولی میبینی خیلی از مشاغل تا شب طول میکشه و اینجا وقتی زن یه معلم ساده هس با حجم کار سبک خوب معلومه بازم بار زیادی از کار خونه میوفته رو دوشش...

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738
جزییات وارد نشدم حجم کار زن و مرد یکی نیس اکثرا و اینا یه چیز توافقیه شاید مردی کارمند باشه 3 خونه ب ...

توان زن کمتر از مرده زن برای کار کردن آفریده نشده اگه زنی دیدی که شاغله بدون خیلی مرده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عه😂😂😂خوب فرقی نمیکنه.اگه تو کارای خونه کمک میکنن میتونن انتظار کمکم داشته باشن از همسرشون

ایشون فک کنم تازه رفته خواستگاری تو مراحل اولیه ازدواجه

البته فک کنم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
زندگی مشترکه خرج کن ، موقع خونه خریدن طلا بده پول بزار کمک کن  بعد بگو زندگی مشترکه دیگه نصف خ ...

اسی مرده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
جزییات وارد نشدم حجم کار زن و مرد یکی نیس اکثرا و اینا یه چیز توافقیه شاید مردی کارمند باشه 3 خونه ب ...

خب تو داری برای زن فقط یه شغل معلمی رو درنظر میکیری در حالی ک برای مرد گستردش میکنی ... خیلی از زن ها هستن تایم کاریشون تا ۵، ۶عصره و حتی کل روز بغیر وقت ناهاری و استراحت ... ولی کارخونه وظیفش میشه تربیت بچه وظیفش میشه 

2706