2737
2739
عنوان

خرج زندگی مشارکت کنم یا نه؟

1128 بازدید | 125 پست

خانم های شاغل ایا تو خرج زندگی مشارکت میکنین؟ شمایی که خونه داری ایا موقعی ک شوهرت خواست یه خونه ای به چیزی بخره و کم داشت از طلاهاتون میفروشین؟

تعداد رای : 57
نظرسنجی
نه خرج زندگی ب عهده شوهره
12
21%
اره اسمش مشخصه زندگی مشترک
45
78%
 ،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا دادم خونه خریدیم ولی مخارج زندگی اصلا نمیدم

شاغلین؟

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2728

درسته طلاهام ب جونم بسته اس 😁 ولی اگه واسه پیشرفت زندگیم باشه آره چرا که نه 😊

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اگه تو کارای خونه کمک میکنه همسرتون .بله شمام تو خرج خونه کمک کنین وگرنه که توجیحی نداره مشارکت شما

مرده  استارتر

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

بستگی داره شوهرم چه جور مردی باشه؟ ولی میگم همونقدر که کمک کردم همونقدر بزنه بنامم...ولی من به شوهرم اعتماد ندارم داره خونه میسازه گفت یه پلاک زمینت بفروش کمکم کن گفتم نه...چون اخلاقش خوب نیست خودش داره میتونه بفروشه

امارگیری میکنی چرا😐

یه اماری ذستمون باشه:)

2706