2737
2739
عنوان

موندم عروسی بگیرم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 120 پست
خیلی سخته ولی بخدا نه عقدی داشتم و نه چلگی و نه عیدی میگم ولش کن حالا اینم نداشه باشم فقط برم سره زن ...

منم هیج مراسمی نگرفتم فقط یه عروسی سبک.جاریم که با من عقد بود هرروز یه مراسم گرفت.به هربهونه یه جشن گرفت.بعدهم عروسی سنگین.من خرید عروسی نکردم ولی اون ۵تا چمدون خرید کرد.آخرش هم با یه بچه مهریه شو گرفت وجدا شد و فیلم عروسی رو از بین بردن و عکسها رو سوزوندن.

پس این مسایل مهم نیست.به فکر زندگیت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیج مراسمی نگرفتم فقط یه عروسی سبک.جاریم که با من عقد بود هرروز یه مراسم گرفت.به هربهونه یه جشن ...

منم دقیقا جاریم همین کارارو میکنه گلم واسمم مهم نیستش ممنونم بابت نظر قشنگت

منم  خودم نظر شمارو دارم عزیزم

ایشاله که پشیمون نمیشی عزیزم

بی شک وقتی وارد زندگی تون بشید می بینید چقدر لحظه های قشنگ تری در انتظارتون بوده ، اینقدر لذت می برید که هر چقدر گذشته تون خوب بوده باشه ، باز هم تمایل دارید به حال تون فکر کنید ، چون لذتش بیشتره 

من اینطور بودم 

من آدمی هستم که حتی دوست ندارم به چند ساعت قبلم فکر کنم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2728
استارتر نظر شوهرت چیه؟ 

شوهرمم میگ دیگ تحمل ندارم چون اولا میگفتم ارزوی عروسی دارم الان اون طفلک فکره منه میگه اخه تو گناه داری میگم بخدا دیگه واسم مهم نیستش خونواده شوهرمم واسشون مهم نیست

عاقا از کجا میدونی تا پاییز واکسنش هست و زمستون تولید انبوه؟!

دکتر مردانی گفت همون متخصصی ک تو شبکه خبره گفت ایران خودش بخش حیوانیو با موفقیت گذرونده

ی شرکتی تو اروپا نمونه انسانیشم موفق بوده ولی خود اروپاییا استفاده میکنن

آمریکا هم ی شرکتی قراره از روش حدود یک میلیارد بسازه ک تو مراحل اخره

چینی هام ساختن

پاییز اوکی میشه و انشاالله تا زمستون ب دستمون میرسه

کارایی جلوگیری از ابتلا و ایمنی تا الان ایناش اوکی بوده

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2738
شوهرمم میگ دیگ تحمل ندارم چون اولا میگفتم ارزوی عروسی دارم الان اون طفلک فکره منه میگه اخه تو گناه د ...

عشقم انشاالله بتونی بهترین تصمیم رو بگیری

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
دکتر مردانی گفت همون متخصصی ک تو شبکه خبره گفت ایران خودش بخش حیوانیو با موفقیت گذرونده ی شرکتی تو ...

خدااااا از زبونت بشنوه

از استرس مردیم بخدا

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋

دوستان چرا فکر میکنید همه عروسی داشتن؟ هرکیم میگه بدون عروسی میشه خودش داشته و حاالا اینارو میگه؟ یا نود درصد عروسی داشتن این امار کی بهتون داده؟

انگار من جزو ده درصد جامعم که بی عروسی بودم! اینقدر دغدغه و گرفتاری دارم که حتی یک لحظه حسرت عروسی نداشتنمو نخوردم واقعا یک شب جشن قراره برای ما و آینده و بچه هامون چه کاری بکنه که حسرتش به دلمون بمونه؟

استارتر عزیز هر تصمیمی میگیری با استدلال و منطق باشه و پشتش وایسا. با چهارتا حرف این و اون شک نکن و پشیمون نشو . دو روز دیگه تو زندگی مشترک تو تربیت فرزند یکسره برات پیش میاد که کسی بهت حرف بزنه باید واس خودت سبک زندگی داشته باشی و از حرفای بقیه متزلل نشی

ان شاالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشین

عروسی بگیر . رفتن سر زندگی همچین آش دهن سوزی نیست الان شوهرت بیشتر دنبالته تا وقتی که بری خونش. دوسال دیگه جاریت عروسی میگیره تو حسرت به دل نگاش میکنی بعد میری خونه با شوهرت دعوات میشه دیدم که میگم

2706