2737
2734
عنوان

موندم عروسی بگیرم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه عروسی گرفتن بیشعوری عزیزم . هم بخاطر کرونا . هم کلیییییی هزینه سنگین داره . اون پولی که قراره خرج قر فر الکی کنین پس انداز کنین . طلای چیزی باهاش بخر . البته حتما اتلیه برو عکس داشته باشی 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2731
به نظرم برو عکساتو بگیر برو سر خونه زندگیت  بعدا یکی دوسال دیگه جشنم بگیر خیلیا بودن همینکارو ...

😣اره بخدا بعد باز جاریم میگف نه بابا من میخام چهارسال دیگ تو عقد باشم

خیلی دلم به حال عروس و دامادهای الان میسوزه

این وضعیت طلا و گرونی جهزیه

از این طرفم مراسم عروسیشون اینجوری شد

خدا خودش کمک کنه زودتر این مریضی و گرونی ریشه کن بشه 

عزیزم اگه داری سختی میکشی تو عقدت برو سر زندگیت

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

عزیزم درکت می‌کنم منم شرایطم مثل توعه

ولی باور کن همینایی که میگن برو سر زندگیت ، اگر خودشون توی همین شرایط بود ن، به هیچ وجه قبول نمیکردن خشک و خالی برم

لطفاً کسی نریزه سرم، منطقی باشید دارم واقعیت رو میگم

بقیه ی حرفها درسته اما هیچکس حس ما رو درک نمیکنه

واقعا سخته

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

اگه دلت عروسی میخاد که لباس عروس بخر و برو اتلیه و عکس دونفره بگیرید و برید سر زندگی 😘

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

عروسی نگیر. برو سر خونه زنگیت

اصلا هم به این فکر نکن که جاری ت چی کار می‌کنه.

من به نظرم تو عقد موندن حماقته چون خیلی مسائل داره. 

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
عزیزم درکت می‌کنم منم شرایطم مثل توعه ولی باور کن همینایی که میگن برو سر زندگیت ، اگر خودشون توی هم ...

خیلی سخته ولی بخدا نه عقدی داشتم و نه چلگی و نه عیدی میگم ولش کن حالا اینم نداشه باشم فقط برم سره زندگیم

2706