2726
عنوان

موندم عروسی بگیرم یانه

1056 بازدید | 120 پست

سلام خانوما میشه منو راهنمایی کنید من الان یک سال و نیمه که عقدم و جاریمم یک سال و نیمه تو عقده حالا دیروز مامان جاریم میگف منکه وامیسم تا دو سال دیگه که کرونا تموم شه بعد عروسی میگیرم واسه دخترم همی یدونه دختر و دارم بچه هاا واقعا من تو عقد بودن سختمه دارم دیوونه میشم به نظرتون من بدون عروسی برم سره خونه زندگیم اخه تو این اوضاع عروسی هم نمیشه گرفت خدانکرده عروسی بگیری یکی تو عروسی مریض بشه گناهش گردنته چیکار کنم خانوما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عروسیو کنسل نکن ک ما مورد داشتیم شیش ماه با هم زندگی کردن بعدش عروسی گرفتن چیمیشه مگه خیلیم قشنگه😍❤

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

لباس بپوش برو آتلیه اگرم خواستی یه کلیپ درست کن و برو سر خونه و زندگیت 

بخدا ما کلی خرج کردیم برای عروسی کاش اون سال پولامونو داده بودیم طلا تا اینکه مادرشوهرم هرجا نشست بگه خرج عروسی فلانی رو ما دادیم 

فقط خدا 

به نظرم برو عکساتو بگیر برو سر خونه زندگیت 

بعدا یکی دوسال دیگه جشنم بگیر

خیلیا بودن همینکارو کردن دوران عقد خیلی مزخرفه

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
2706