1735
1804
عنوان

موندم عروسی بگیرم یانه

958 بازدید | 119 پست

سلام خانوما میشه منو راهنمایی کنید من الان یک سال و نیمه که عقدم و جاریمم یک سال و نیمه تو عقده حالا دیروز مامان جاریم میگف منکه وامیسم تا دو سال دیگه که کرونا تموم شه بعد عروسی میگیرم واسه دخترم همی یدونه دختر و دارم بچه هاا واقعا من تو عقد بودن سختمه دارم دیوونه میشم به نظرتون من بدون عروسی برم سره خونه زندگیم اخه تو این اوضاع عروسی هم نمیشه گرفت خدانکرده عروسی بگیری یکی تو عروسی مریض بشه گناهش گردنته چیکار کنم خانوما 

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

عروسیو کنسل نکن ک ما مورد داشتیم شیش ماه با هم زندگی کردن بعدش عروسی گرفتن چیمیشه مگه خیلیم قشنگه😍❤

•دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
1783

لباس بپوش برو آتلیه اگرم خواستی یه کلیپ درست کن و برو سر خونه و زندگیت 

بخدا ما کلی خرج کردیم برای عروسی کاش اون سال پولامونو داده بودیم طلا تا اینکه مادرشوهرم هرجا نشست بگه خرج عروسی فلانی رو ما دادیم 

منو باباش میمیریم براش.... گل دخترم رو میگم
1794

الان دیگه عروسی گرفتن بیشعوری عزیزم . هم بخاطر کرونا . هم کلیییییی هزینه سنگین داره . اون پولی که قراره خرج قر فر الکی کنین پس انداز کنین . طلای چیزی باهاش بخر . البته حتما اتلیه برو عکس داشته باشی 

حیف خون شهدا . برا یه مشت دزد ریخته شد . 
به نظرم برو عکساتو بگیر برو سر خونه زندگیت  بعدا یکی دوسال دیگه جشنم بگیر خیلیا بودن همینکارو ...

😣اره بخدا بعد باز جاریم میگف نه بابا من میخام چهارسال دیگ تو عقد باشم

1774