2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن.... بیاااین لطفا

101 بازدید | 13 پست

دخترم چند روز دیگه دوسالش میشه ،تقریبا از آخرتی ۲۲ ماهگی شروع کردم اموزشو ،چون زود به زود عفونت می‌گرفت( نیاین بگین چرا انقد زود) در روز توی خونه پوشک نمیکنم توی خواب روز هم همینطور ،اما شبا خیلی جیش می‌کنه و صبح پوشکش خیسه خیسه ،بیذون هم میبرم اگه تایم کوتاه باشه شورت آموزشی و اگه طولانی باشه پوشک میکنم که میبینم بازم معمولا جیش می‌کنه ، چیکار کنم؟ عیبی نداره فعلا همینجوری کج دار مریض؟ نمی‌خوام بهش خیلی فشار بیارم

منم راهنمایی کنین.....دخترمو میبرم بیرون هرچی میگم جیش کن جیش نمیکنه.....دوسال و دوماهشه

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوشک گرفتن باید کامل باشه عزیزم

سعی کن این مدت جایی نری

بچه تو خواب جیش نمیکنه معمولا ولی صبح ب محض لینک بیدار شد سریع ببرش دستسویی حتی وقتی داره بیدارنیشه منکنه جیش کنه

وقتی یه روز موشک کنی یه روز نکنی 

یا درطول روز پوشک نکنی ولی شبا پوشک کنی بچه نمیفهمه اخرش باید وقتی جیش داره بهت بگه یا نکه برا همین نمیتونی از پوشک بگیریش فقط خودت تو دردسر میوفتی

2731

اگه ناراحت نیستی خودت  وبهت سخت نیست چه اشکالی داره،شاید تا 6ماه دیگه آمادگی لازم برای کامل ازپوشک گرفتنش برای دخترت نباشه همین روشت خوبه به نظرم،ولی من دیرتراز شما گرفتم وبچه هام پسرم پسربزرگم سر یه هفته تموم شد پروسه پوشکش وپسر کوچیکم سر سه روز

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

گلم هنوز دو سالشه بهش فشار نیارید تا 3سال وقت داره شایدم بیشتر

چون اگه بهش فشار بیارید وقتی بزرگ بشه خدای نکرده امکان داره مشکل براش پیش بیاد

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

آمادگی نداره هنوز برای همین شبا پوشکشو خیس میکنه من همین پوشکو گرفتم دیگه دخترم شبا جیش نکرد روزها هم تو خونه جیش نمیکنه رو فرشا منتها یه بار رفتیم مهمونی سخت مشغول بازی با بچه ها بود جیش کرد 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
گلم هنوز دو سالشه بهش فشار نیارید تا 3سال وقت داره شایدم بیشتر چون اگه بهش فشار بیارید وقتی بزرگ بش ...

نه من فشار نمیارم ،خودش راحت میاد میگه جیش دارم ،و بخاطر عفونت گرفتم پوشکو و خودش هم نمی‌ذاره روزا پوشکش کنم تا می‌خوام ببندم میگه نههه و می‌کشه پوشکو

2738
چیکار کنم ؟ روزا خودش نمی‌ذاره پوشکش کنم ،میگه میخاره میسوزه

عجب اگر خودش پوشکو نمیخواد مجبوری شبا پوشکش کنی تا وقتی شبا جیش نکنه . شنیدم بعضیا شبا تا حتی شش ماه یا بیشترم بچه هاشونو پوشک میکنن ولی فعلا بیرون نرو تا حداقل تو روز پوشکش نکنی بچه یاد بگیره .اینکه یه بار پوشک کنی یه بار نکنی بچه هم یادش میره پوشکه یا نیست جیش میکنه بذار متوجه باشه که تو روز پوشک نیست و جیش نکنه

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
عجب اگر خودش پوشکو نمیخواد مجبوری شبا پوشکش کنی تا وقتی شبا جیش نکنه . شنیدم بعضیا شبا تا حتی شش ماه ...

باشه عزیزم ممنون ،باشع جایی نمیرم ،الان که از این هفته بخاطر وضعیت کرونا باز کلا خونه نشین شدیم‌ ژدر حد یه حیاط رفتن با شورت آموزشی می‌فرستم ،ممنونم

من پسرم دوسال و یه ماهش بود از پوشک گرفتم.نه روز و نه شب پوشک نکردمش . چهار پنج بار جیش کرد رو فرش اما یاد گرفت که وقتی جیش داره باید بریم دسشویی . هروقت بهش آب یا چای و شیر میدادم زودزود میبردمش دسشویی بالاخره یبارشو جیش میکرد.روزای اولش سخته همش یا حموم بودیم یا دسشویی . شبا دیگه بهش شیر نمیدم.صبح زود حتی اگه خواب باشه باز میبرمش دسشویی

یدونه پسر دارم من  قند عسل دارم من . خدا همه بچه ها رو واسه مامان باباشون حفظ کنه 
منم راهنمایی کنین.....دخترمو میبرم بیرون هرچی میگم جیش کن جیش نمیکنه.....دوسال و دوماهشه

عزیزم من انقد با پسرم تو دسشویی یا حموم میموندم که بالاخره جیش میکرد روزای اول اینجوری میگذره . هروقت مایعات خورد حتما بعد از ده بیست دیقه باید جیش داشته باشه اون موقع ببرش.صبح زود حتما ببرش 

یدونه پسر دارم من  قند عسل دارم من . خدا همه بچه ها رو واسه مامان باباشون حفظ کنه