2733
2734

مامانم الان بیمارستانه

احتمالا اونم ب خانوادش گفته اونام هرگرفتاری برا خانپادم پیش میاد میرن تو کل فامیلشون پخش میکنن مخصوصا مادرشوهرم 

حالا شوهرمم شهرستانه خونه ی خودمون

ولی مادرشوهرم اینا اینجان تهرانن

منم خونه بابام اینام

ممکنه منم گرفته باشم ممکنه هم نه اما کاش نمیگفتم به شوهرم ک ب اونام نگه ک خوشحالی نکنم

چون دقیقا وقتی این اتفاق افتاد خاهرشوهرم عکس پروفایلشو عوض کرد نوشت چیزهای خوب درست در بهترین زمان اتفاق میوفتند

بنظرتون بگم جواب تست دومش منفی شده الکی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مریضی و مرگ به نظرم دو تا مسیله ای هستن  که هرچقدر هم یه نفر بد باشه، نمیتونه برای بقیه خوشحالی کنه. چون نمیدونی دو دقیقه بعد چی پیش میاد. مطمینم خواهرشوهرت اونو برای مادرت نذاشته. روی رفتار همسرت کار کن که دلیلی نداره انقد گزارش از اتفاقات خانوادت بده.  

2738

من واسه دشمنمم خوشحالی نکردم فهمیدم کرونا گرفته مادری که یه عمر نابودم کرد وقتی کرونا گرفت براش خوراکی و پول بردم که اذیت نشه چه ذات خرابی دارن اگه خوشحال شده باشن

و اینکه فکر نکنم البته عکس پروفایلش ربطی ب مادر شما داشته باشه چون اگه کسی خوشحال شه زمین گرده سرش میاد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

مگه كرونا عيب و عار هست ك پنهون كني عزيزم خواهر شوهرت هم اگه منتظورش شما باشي خيلي بي عقل و بي فرهنگه

ب نظرم كسائي ك بيماريشون رو پنهان ميكنن سطح شعورشون  كمه شما بهترين كار. و كردي اميدوارم مامانت هم زودي خوب بشن 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2706