2733
2734

لالا لا

بله 😒کدوم دانشگاه کیف میده . من توی این چشت کنکوری بودن افسرده شدم . میخوام یک شهر باشه خوش اب و هوا . بجز شیراز و اصفهان و تهران و مشهد. همدان چطوره؟؟؟ یا قزوین؟؟

تنها

شمال... البته من خوشم نمیاد اب و هواش...

بیشتر ب موفقیت کاری و ایندش مهمه برام پس تهران

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منکه عاشق تهرانم اب وهوای شهرای شمالی خوب باشه فکر کنم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین من مال اصفهان ۱۸سال یاسوج بودم خوشم نیومد مردم لجبازی داره میگرن نمره بهت نمیدن . اصفهانم شهر خودم دوست ندارم باشم توش زن بابام میاد اتیش میسوزونه . ابرو برام نمیزاره . تهرانم خواهر برادرای زن بابام هست  . اصلا نمیرم . چون میخوام بعد تخصلاتم تنها زندگی کنم خانوادم یعنی همون ناتنی ها گفتن دوست نداریم پیشمون باشی . منم گفتم بیام ببینم کجا برم بهتره امن هم باشه؟؟

تنها
2706