2733
2739
عنوان

خیانت شوهر تا صبح خوابم نرفته خیلی کلافم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 47 پست
نه طلاق نمیتونم چون بچه دارم اون وقت بدبخت میشه حاملم باشم که بدتر فقط میخام دست از کارش بکشه اخه تو ...

با جار جنجال نمیتونی از سرش بندازی بدتر کتک میخوری و پرو تر میشه . سراغ زنیکه هم که نمیتونی بری و ادبش کنی . طلاق هم نمیتونی بگیری . پس بی‌خبری خوش خبریست  قلقش دستته بکشش کامل سمت خودت تا دلزده بشه از اون هرزه . به خودت و خونه زندگی بیشتر برس . اگه میدونید پول تو دست و بالشه بیشتر خرج کن . از این مشاوره تلفنی هم کمک بگیر . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی نمیشه خوب بشه بنظرت خواهرش بگم فک کنم خط به اسم خواهرش پرینت بگیریم

نه عزیزم هیچ مرد خیانت کاری تابه حال توبه نکرده،ممکنه یه مدت بذاره کنار مقطعی باشه ولی این کارو ترک نمیکنه اینجور افراد توجیحات خوبی برای خودشون دارن و وجدان خودشون راضی نگه میدارن اگه قصد طلاق نداری سرک نکش چون اگه بفهمه تو میدونی و پای رفتن نداری روش باز میشه و علنی کاراش رو انجام میده بدون اینکه حرمتت رو نگه داره

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒
اگه قصد طلاق نداری خودتوبزن به ندیدن و جستجو نکن چه بفهمی چه نفهمی هیچ کاری از دستت برنمیاد 

با این حرف شما موافق نیستم اگر مردی رو همینجور به حال خودش رها کنیم وبا جند نفر باشه مطمئنن کمکم زن و زندگیش کلآ از چشمش میفته و دل خوش این چیزا میشه با جلوش رو گرفت باید با مشکل مبارزه کرد برای زندگی باید جنگید دلیل نمیشه که حتما باید طلاق بگیره ببین عزیزم همون قضیه مرنت خیلی خوبه اول ببین طرف کیه مطمئن شو بعد اقدام کن برو رو سره اون شلیطه ببین نقطه ظفعش چیه اونجور بهش ضربه بزن زیادی هم به خودت فشار نیار فقط با آرامش برو جلو

2731
با جار جنجال نمیتونی از سرش بندازی بدتر کتک میخوری و پرو تر میشه . سراغ زنیکه هم که نمیتونی بری و اد ...

چن وقتی خیلی خسیس شده تا پارسال هر چی می گفتم می خریدم اما حالا نه میخواد خونه بزرگتر بسازه میگه باید پولامو الکی خرج نکنم اما قبلا نه خیلی دست و دلباز بود

با این حرف شما موافق نیستم اگر مردی رو همینجور به حال خودش رها کنیم وبا جند نفر باشه مطمئنن کمکم زن ...

بنظرت خواهرش بگم حالا نمیگه من چی کم داشتم که داداشش خیانت میکنه چقدر دردناکه اگه بچه نداشتم خودکشی میکردم چون بچمدختر دلم براش میسوزه

ناراحت نشواز حرفم ...اول خودت سعی کن کاملا خوب بشی به خودت برسی فضای خونه رو آروم کنی غذا و خونه همیشه به موقع آماده باشه اگه باز دیدی مشکوک پیگیری کن...وکوتاه نیا که بعدش بتونی بگی مگه چی کم دارم

2738
بنظرت خواهرش بگم حالا نمیگه من چی کم داشتم که داداشش خیانت میکنه چقدر دردناکه اگه بچه نداشتم خودکشی ...

تو هنوز مطمعن نیستی خیانتی در کار هست یا نه

چرا ما زنا همیشه خودمون می‌بریم و خودمون میدوزیم

شاید واقعا یه سوتفاهم باشه اونوقت چی...

به نظر من هیچ اقدامی نکن فقط به خودت و زندگیت برس اگه چیزی باشه مطمعن باش میفهمی...

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
ناراحت نشواز حرفم ...اول خودت سعی کن کاملا خوب بشی به خودت برسی فضای خونه رو آروم کنی غذا و خونه همی ...

من اوایل اینجوری نبودم تا مریض شدم بعدش خدایی همه کار میکرد بعد کار میومد خونه جارو اشپزی ظرف شستن حتی دخترم میبرد دستشوئی حتی مای بی بی بچه همش عوض میکرد بعد مریضی من تنبل شدم وقتی هم دیدم خواهراش میخوابن تا ۱ ظهر ناهار دیر درستذمیکنن منم گفتم منم مگه دیدنم مریضم چرا خودم اذیت کنم اگه خیانت نمی کرد همه به زندگیمون قبطه میخورن همیشه بعدظهرها تا شب با همیم بجز وقتی میره آب ببره حتی من ۳ ماه باهاش میرم صحرا با اینکه شبا درد پا دارم

نه همراه اول

ببین دختر خوب مشخصه ادم منطقی هستی پس چند دقیقه خوب فک کن به گفته خودت چند سال مریض بودی که این تحملش هم برای شما سخت بوده هم برای همسرتون شاید شوهرت اگر هم احتمالا خیانتی کرده به خاطر مقدار کم و کاستی بوده این مردها ذاتا ادمای خرابی نیستن 

مضاف بر اینکه من نمیدونم چ اصراری داری مچ شوهرت رو بگیری وقتی نمیتونی جدا بشی دوس داری روی شما ب هم باز بشه بعد دست ی زن رو بگیره بیاره کنارت؟؟؟ مردها اگر بفهمن خیانت کردن و زنشون تو زندگی میمونه این براشون میشه ی عادت

شوهرت ادم خوبیه به جای اینکه به فکر مچ گیری باشی به فکر این باش که چجوری بهترین لحظه های زندگیت رو در کنار خانوادت بگذرونی مطمئن باش شوهرت اگر عشق و محبت رو دوباره درکنار تو ببینه بیخیال اون زن هرزه میشه دوست عزیز

من اوایل اینجوری نبودم تا مریض شدم بعدش خدایی همه کار میکرد بعد کار میومد خونه جارو اشپزی ظرف شستن ح ...

شاید خیانت نکنه اصلا چون خیانت کردن خیلی ادم رو نسبت به زنش بدمیکنه بعدم دوستون داره که کارای خونه رو انجام میداده 

من اوایل اینجوری نبودم تا مریض شدم بعدش خدایی همه کار میکرد بعد کار میومد خونه جارو اشپزی ظرف شستن ح ...

من یه شعار توی زندگیم دارم همیشه هم به شوهرم میگم هر کس توی زندگی خودش قانون مختص خودش رو داره...

تو چکار به خاطر شوهران داری قانون زندگی خودت رو پیاده کن

هیچ وقت زندگیت رو با کسی مقایسه نکن...

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
2706