2733
2734
عنوان

خیانت شوهر تا صبح خوابم نرفته خیلی کلافم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکم به یه دوست دارم اون وقت ازدواج کردم خودش تو مسجد اومد دوستم شد اخه با رفیق شوهرم دوست بود حتی را ...

شک الکی نمیشه یا باید ازشون رفتاری و دید باشی یا اینک بنظرم چون اؤن یه زنه خرابع تو بدبین شدی بش و فک میکنی که اره!!!ولی پرینت بگیری خوبه فکریه

خدایا کمکم‌ کن❤
2731

اخه اون زنه چن شب پیش تو تلگرام پیام داد امشب با پسر همسایه ما کجا رفته بودی اینقد عصبی بودی مثل برج زهرمار نمیدونم گفت مثل چیه زهرمار گفتم با من بود پسر همسایه علامت ؟؟ فرستادم منم گفتم ولش کن

ماشین ندارم اونم همش ماشین دستش اصلا بخاطر پام نمیتونم رانندگی کنم پول جیبی هم ندارم برا آژانس فقط ه ...

دگ وقتش رسیده کارت های عابر شوهرتو ازش بگیری تا کی اخع انقد مظلوم بازی همه پولاشو داره واس ان سلیطه خرج میکنه اصن ی ذره حرص نخوریاا عزیزم همه شون اینن  برات مهم نباشه هیچ فقط باید ثابت کنی ک تو رو بازی ندادن تو میدونستی 

خدایا کمکم‌ کن❤
ماشین ندارم اونم همش ماشین دستش اصلا بخاطر پام نمیتونم رانندگی کنم پول جیبی هم ندارم برا آژانس فقط ه ...

الان دقیقا برنامه ات چیه اگه مطمئن بشی خیانت می‌کنه ؟ فکراتو کردی ؟کاری ازت بر میاد ؟ اگه جوابت منفی و کاری ازت برنمیاد چرا میخای کارگاه بازی در آری اینجوری خودت داغون میشی فقط و اون گستاخ تر میشه . سعی کن رابطه تو بهتر کنی باهاش و کمبودای زندگی رو رفع کنی انشالا که برگرده از اون زنیکه .

2738
اخه اون زنه چن شب پیش تو تلگرام پیام داد امشب با پسر همسایه ما کجا رفته بودی اینقد عصبی بودی مثل برج ...

ب شوهرت پیم میده واییییییی دختر خیلی صبوری همونه پ نظرم با اونه منم شکم بر انگیخته شد

خدایا کمکم‌ کن❤
دگ وقتش رسیده کارت های عابر شوهرتو ازش بگیری تا کی اخع انقد مظلوم بازی همه پولاشو داره واس ان سلیطه ...

چطور ثابت کنم نه پول دارم نه چیزی تو این شهر غریب یه خواهر دارم ۳ ماه ازدواج کرده اونم به دست پا تر از منه حداقل من اگه کتک بخورم زبون دارم دامادمون هم همش الکی میگه جاش قسم میخوره 

عزیزم اسم ائمه رو خیلی ها رو بچه شون میزارن . حالا اگه اسم شوهرت ی اسم خاص بود اره اونوقت باید شک میکردی . بعدش عوض اینکه دنبال قاتل بوروسلی باشی ب زندگیت برس همیشه غذا تو آماده بزار خونه تو مرتب نگه دار تا جایی که وقت داری به خودت برس به روز باش . اون زن معلوم که چه احوالاتی داره و مردا بخاطر سرگرمی باهاش هستن . هیچ مردی هم برای اینجور زنا ارزش قائل نیست . زیاد به شوهرت گیر بدی بیشتر میره سمت زنه .مواظب زندگیت باش 

عزیزم اسم ائمه رو خیلی ها رو بچه شون میزارن . حالا اگه اسم شوهرت ی اسم خاص بود اره اونوقت باید شک می ...

بنظرت به خونه زندگیم برسم خوب میشه میترسم بد باشه 

اخه احساس میکنم شاید با چند نفر باشه تا بحال چنتا شماره زن دیدم که صداش اومده بعد حذف کرده میگه اشتباه منم میزنه

الان دقیقا برنامه ات چیه اگه مطمئن بشی خیانت می‌کنه ؟ فکراتو کردی ؟کاری ازت بر میاد ؟ اگه جوابت منفی ...

نه طلاق نمیتونم چون بچه دارم اون وقت بدبخت میشه حاملم باشم که بدتر فقط میخام دست از کارش بکشه اخه تو رابطه چیزی کم نداریم نمیدونم بقران

2706